​Začala fungovat platforma sdružující nabídky kapacit vagónů a lokomotiv

​Začala fungovat platforma sdružující nabídky kapacit vagónů a lokomotiv

14.9. – RAILVIS.com, inovativní online platforma pro oblast železniční nákladní přepravy, která efektivně propojuje všechny evropské železniční dopravce, spustila ostrý provoz. Česká nezávislá platforma RAILVIS.com nabízí svým uživatelům možnost snadno a rychle najít volné kapacity lokomotiv či vagónů, a díky kompletní digitalizaci přináší revoluční až třicetinásobnou úsporu času oproti tradičním objednávkovým procesům.

Firmy, které potřebují využít dopravu na železnici, musely dosud velmi složitě hledat dodavatele a jeho ceny, možnosti a vše ručně porovnávat. S každým dodavatelem poté bylo nutné komunikovat přes e-mail, telefon či na osobních setkáních, takže objednávkový proces byl zdlouhavý a komplikovaný.

„Tradiční proces objednávek a nabídek železniční přepravy je velmi neefektivní. Myšlenka vytvoření nezávislé online platformy, která bude pro uživatele maximálně srozumitelná a usnadní veškerou související komunikaci, tak byla naprosto logická. Jsme rádi, že s ní přicházíme právě teď, a to po dlouhém zkoušení a testováním trhu společně s našimi dlouholetými odborníky v oboru. RAILVIS.com efektivně propojí veškeré evropské železniční společnosti a pomůže jim tak v dalším růstu,“ vysvětlile Adam Froněk, ředitel a spoluzakladatel platformy RAILVIS.com.

Platforma RAILVIS.com jako první na trhu přehledně soustřeďuje veškeré dostupné možnosti pronájmu vagónů a lokomotiv. Uživatelé se v online nabídce a poptávce po volných kapacitách mohou lépe zorientovat, vybrat ty cenově a časově nejvýhodnější. Tato inovace dokáže skokově ušetřit čas – objednávky, které dosud trvaly dny či dokonce týdny, mohou být díky RAILVIS.com vyřízeny do 15 minut. Uživatelé platformy RAILVIS.com tak mohou při nabízení či vyhledávání vagónů, lokomotiv a služeb v železniční přepravě ušetřit náklady, zvýšit efektivitu a ziskovost.

Přihlásit se do platformy RAILVIS.com je jednoduché a rychlé, stačí vyplnit registraci na webových stránkách, kde je navíc možné využít také instruktážní video. Maximálně snadné a intuitivní je i samotné vyhledávání v nabídkách železničních firem, jež jsou přehledně seřazeny a z nabídek volných kapacit vagónů či lokomotiv si každý zájemce může vybrat adekvátní cenu za požadovanou službu. Kromě vyhledávání volných kapacit v rámci železniční přepravy mohou firmy také nabízet pronájem vlastních železničních vagónů, které aktuálně samy nevyužívají.

„Naše platforma umožňuje spolehlivé a efektivní propojení dodavatelů na trhu železničních služeb a celé toto nejekologičtější dopravní odvětví dělá ještě více konkurenceschopným oproti silniční nebo lodní přepravě. Železniční doprava se díky platformě RAILVIS.com konečně také posunuje do nové moderní éry, kterou si zaslouží“ dodal Adam Froněk.

(lan)

Foto: RAILVIS.com

spinner