Veletrhy a výstavy

​Veletrh CZECHBUS se bude nově konat vždy jednou za dva roky

9.5. – Veletrhu CZECHBUS, který se už tradičně profiluje jako jediný a největší specializovaný B2B veletrh autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky ve střední a východní Evropě, se bude nově konat s dvouletou periodicitou. Informoval o tom organizátor veletrhu, společnost ABF.

​Letošní LogiMAT přilákal do Stuttgartu více návštěvníků i vystavovatelů

LogiMAT 2024, mezinárodní veletrh intralogistických řešení a řízení procesů, dospěl k úspěšnému závěru s obnoveným růstem a působivými maximy ve všech klíčových ukazatelích. Na třídenní akci do kongresového centra Messe Stuttgart přijelo celkem 67 420 odborníků z oboru (+8,1 procenta). Na ně čekalo 1 610 vystavovatelů (+6 procenta), kteří představili své nejnovější produkty a řešení, včetně více než 120 inovativních produktových premiér.

Vyšlo v DN č. 7 - 8

Letošní LogiMAT přilákal do Stuttgartu více návštěvníků i vystavovatelů

15.4. - LogiMAT 2024, mezinárodní veletrh intralogistických řešení a řízení procesů, dospěl k úspěšnému závěru s obnoveným růstem a působivými maximy ve všech klíčových ukazatelích. Na třídenní akci do kongresového centra Messe Stuttgart přijelo celkem 67 420 odborníků z oboru (+8,1 procenta). Na ně čekalo 1 610 vystavovatelů (+6 procenta), kteří představili své nejnovější produkty a řešení, včetně více než 120 inovativních produktových premiér.

Kompletní program Sustainability Summitu 2024 odhalen: Den plný inspirace, diskuze a best practices

5.4. - Organizátoři druhého ročníku Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se bude konat 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha, zveřejnili kompletní konferenční program. Více než 50 řečníků, panelistů a moderátorů vystoupí na pódiu s cílem inspirovat další odborníky na udržitelnost, sdílet osvědčené postupy v oblasti udržitelnosti nebo podporovat diskuzi. Cíl všech zúčastněných je stejný – podpořit zavedení udržitelných principů na českém a slovenském trhu.

​Sustainability Summit hledá ty nejlepší udržitelné projekty

12.1. – Realizovali jste v posledních letech úspěšný udržitelný projekt? Pokud ano, nominujte ho do konferenčního programu druhého Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se koná 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha, a na ocenění Sustainability Star 2024. „Pro svůj projekt i společnost získáte zasloužené uznání a obrovskou publicitu. Můžete také inspirovat ostatní k realizaci vlastních udržitelných cílů. A dostanete důležitou zpětnou vazbu od předních vědců, kteří projekty hodnotí,“ vyjmenovala benefity Kateřina Osterrothová, programová ředitelka Sustainability Summitu. Přihlášku lze podat do 31. ledna 2024, a to zdarma a bez závazků. Nominační formulář je k dispozici zde: https://www.sustainabilitysummit.cz/…ka-projektu/.

​Nafoukněte svou bublinu, nabádá Sustainability Summit

10.1. – Po úspěšné premiéře Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se konal letos v dubnu a jehož poznatky organizátoři poté několika měsíců sdělovali odborné veřejnosti, byly zahájeny přípravy na druhý ročník, který se bude konat 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha.

​Veletrh CZECHBUS 2023 již tento měsíc

Podzimní veletržní sezóna v PVA EXPO PRAHA přinese i 12. ročník největšího středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS a s ním opět novinky a trendy z oboru. Termín konání je 21. až 23. listopadu na nejmodernějším výstavišti v Praze, PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

​Duální lokomotiva z CZ LOKO zažije veletržní premiéru v Gdaňsku

18.9. – Inovativní lokomotiva DualShunter 2000, kterou pohání spalovací motor anebo napájení z trakčního vedení, bude mít veletržní premiéru v Gdaňsku na druhém největším evropském železničním veletrhu Trako který se koná od 19. do 22. září.

Vyšlo v DN č. 16 - 17

​Gdaňsk v září přivítá již 15. ročník veletrhu TRAKO

30.8. – Nejnovější technologie, důležité události, obchodní jednání – to vše mohu čekat návštěvníci Mezinárodního železničního veletrhu TRAKO, který se uskuteční od 19. do 22. září na AMBEREXPO v Gdaňsku. TRAKO je největším a nejprestižnějším setkáním odvětví železniční dopravy v Polsku a druhým největším v Evropě. Poskytuje také vynikající příležitost k výměně zkušeností a setkání v rámci oboru.

​Právě vychází v DN č. 16 - 17

BUDAMAR LOGISTICS a Inter Cargo smerujú na prestížny železničný veľtrh TRAKO v Poľsku

25.8. – Medzinárodná zasielateľská spoločnosť BUDAMAR LOGISTICS sa v septembri zúčastní na 15. medzinárodnom železničnom veľtrhu TRAKO v poľskom Gdansku. Ide o najväčšie a najprestížnejšie stretnutie odvetvia železničnej dopravy v Poľsku a druhé najväčšie v Európe. „Poľsko je pre nás jedným z kľúčových trhov. Okrem toho, že je to najsilnejšia ekonomika krajín V4, práve tu sa naša skupina zásadným spôsobom postarala o stabilizáciu dopravcov na železničnej sieti. Navyše, odborné výstavy akou TRAKO je, vnímame ako ideálny priestor na vedenie odbornej diskusie a tiež vzájomné inšpirovanie sa,“ povedal Ľubomír Loy, člen predstavenstva BUDAMAR LOGISTICS.

spinner