Veletrhy a výstavy

Veletržní portfolio v Letňanech příští rok rozšíří TRUCK & CARGO EXPO

19.7. - Největší pražský organizátor veletrhů, společnost ABF, v roce 2025 rozšíří své podzimní veletržní portfolio o další odbornou událost. V listopadu příštího roku se premiérově uskuteční středoevropský veletrh nákladních vozidel a logistiky Truck & Cargo Expo, který se bude v PVA EXPO PRAHA konat každý lichý rok. Termínově se bude střídat s veletrhem autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky CZECHBUS.

Transport Show Brno: Na brněnské výstaviště se vrátily kamiony

Na brněnském výstavišti se před dvěma týdny sešli automobiloví dopravci a příznivci silniční dopravy na celodenní výstavě Transport Show Brno, kterou uspořádalo Sdružení ČESMAD Bohemia.

​Veletrh CZECHBUS se bude nově konat vždy jednou za dva roky

9.5. – Veletrhu CZECHBUS, který se už tradičně profiluje jako jediný a největší specializovaný B2B veletrh autobusů, hromadné dopravy, telematiky a servisní techniky ve střední a východní Evropě, se bude nově konat s dvouletou periodicitou. Informoval o tom organizátor veletrhu, společnost ABF.

​Letošní LogiMAT přilákal do Stuttgartu více návštěvníků i vystavovatelů

LogiMAT 2024, mezinárodní veletrh intralogistických řešení a řízení procesů, dospěl k úspěšnému závěru s obnoveným růstem a působivými maximy ve všech klíčových ukazatelích. Na třídenní akci do kongresového centra Messe Stuttgart přijelo celkem 67 420 odborníků z oboru (+8,1 procenta). Na ně čekalo 1 610 vystavovatelů (+6 procenta), kteří představili své nejnovější produkty a řešení, včetně více než 120 inovativních produktových premiér.

Vyšlo v DN č. 7 - 8

Letošní LogiMAT přilákal do Stuttgartu více návštěvníků i vystavovatelů

15.4. - LogiMAT 2024, mezinárodní veletrh intralogistických řešení a řízení procesů, dospěl k úspěšnému závěru s obnoveným růstem a působivými maximy ve všech klíčových ukazatelích. Na třídenní akci do kongresového centra Messe Stuttgart přijelo celkem 67 420 odborníků z oboru (+8,1 procenta). Na ně čekalo 1 610 vystavovatelů (+6 procenta), kteří představili své nejnovější produkty a řešení, včetně více než 120 inovativních produktových premiér.

Kompletní program Sustainability Summitu 2024 odhalen: Den plný inspirace, diskuze a best practices

5.4. - Organizátoři druhého ročníku Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se bude konat 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha, zveřejnili kompletní konferenční program. Více než 50 řečníků, panelistů a moderátorů vystoupí na pódiu s cílem inspirovat další odborníky na udržitelnost, sdílet osvědčené postupy v oblasti udržitelnosti nebo podporovat diskuzi. Cíl všech zúčastněných je stejný – podpořit zavedení udržitelných principů na českém a slovenském trhu.

​Sustainability Summit hledá ty nejlepší udržitelné projekty

12.1. – Realizovali jste v posledních letech úspěšný udržitelný projekt? Pokud ano, nominujte ho do konferenčního programu druhého Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se koná 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha, a na ocenění Sustainability Star 2024. „Pro svůj projekt i společnost získáte zasloužené uznání a obrovskou publicitu. Můžete také inspirovat ostatní k realizaci vlastních udržitelných cílů. A dostanete důležitou zpětnou vazbu od předních vědců, kteří projekty hodnotí,“ vyjmenovala benefity Kateřina Osterrothová, programová ředitelka Sustainability Summitu. Přihlášku lze podat do 31. ledna 2024, a to zdarma a bez závazků. Nominační formulář je k dispozici zde: https://www.sustainabilitysummit.cz/…ka-projektu/.

​Nafoukněte svou bublinu, nabádá Sustainability Summit

10.1. – Po úspěšné premiéře Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se konal letos v dubnu a jehož poznatky organizátoři poté několika měsíců sdělovali odborné veřejnosti, byly zahájeny přípravy na druhý ročník, který se bude konat 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha.

​Veletrh CZECHBUS 2023 již tento měsíc

Podzimní veletržní sezóna v PVA EXPO PRAHA přinese i 12. ročník největšího středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS a s ním opět novinky a trendy z oboru. Termín konání je 21. až 23. listopadu na nejmodernějším výstavišti v Praze, PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

​Duální lokomotiva z CZ LOKO zažije veletržní premiéru v Gdaňsku

18.9. – Inovativní lokomotiva DualShunter 2000, kterou pohání spalovací motor anebo napájení z trakčního vedení, bude mít veletržní premiéru v Gdaňsku na druhém největším evropském železničním veletrhu Trako který se koná od 19. do 22. září.

spinner