DHL Supply Chain a Locus Robotics rozšiřují partnerství a nasazují do provozů v USA další roboty

DHL Supply Chain a Locus Robotics rozšiřují partnerství a nasazují do provozů v USA další roboty

9.4. – Společnost DHL Supply Chain, lídr v oblasti smluvní logistiky působící v rámci skupiny Deutsche Post DHL, a společnost Locus Robotics, lídr na trhu s autonomními mobilními roboty (AMR) pro distribuční sklady, oznámily rozšíření partnerství, které zahrnuje 10 nových implementací řešení AMR od společnosti Locus v roce 2020 v Severní Americe. Nasazení robotů LocusBot od společnosti Locus Robotics je v plánu i v České republice. 

„Smlouva se společností Locus Robotics nám umožňuje poskytnout našim zákazníkům technologii zvyšující produktivitu, aby byli dobře připraveni těžit z nově vznikajících příležitostí,“ řekl Jim Gehr, prezident divize Retail společnosti DHL Supply Chain v Severní Americe.

Společnosti DHL Supply Chain a Locus Robotics se staly partnery v pilotním nasazení kolaborativního, autonomního robotického řešení – robotů LocusBot v Severní Americe již v roce 2017. Ve skladech pomáhají při kusovém vychystávání objednávek. Autonomně se pohybují, rychle vyhledávají a přepravují vybrané položky. Mohou být flexibilně nasazeni pro různé způsoby vychystávání. Jejich využití výrazně snižuje čas strávený rutinními nebo fyzicky náročnými úkoly, omezuje manuální chyby a zvyšuje produktivitu.

(red)

Foto: DHL Supply Chain

spinner