Mezinárodní veletrh autobusové dopravy BUS2BUS

Mezinárodní veletrh autobusové dopravy BUS2BUS

3.4. - Veletrh BUS2BUS se bude konat od 24. do 25. dubna 2024 ne berlínském výstavišti v nové multifunkční hale č. 27 a je pro každého, kdo nabízí nebo hledá něco nového v oboru autobusové dopravy. Veletrh se zaměřuje na všechny aspekty moderních autobusů a získáte díky němu kompletní přehled o trhu. Autobusy si lze také prohlédnout a vyzkoušet „naživo“ v ve venkovní části výstaviště.

Posledního ročníku BUS2BUS 2022 se zúčastnili odborní návštěvníci z 25 zemí, kterým se představilo celkem 100 vystavovatelů.

Spojením veletrhu, diskusního fóra, prezentací a workshopů pokrývá BUS2BUS celé spektrum oboru a představuje nejnovější trendy a inovace v autobusovém průmyslu.

Vystavovatelé jsou rozděleni do těchto oblastí: Městské a dálkové autobusy, Komponenty a příslušenství, Pohodlí a design, Digitální služby, Údržba, služby a infrastruktura, Fresh Travel, Média a asociace.

Informace před Vaši veletržní návštěvou:

Tipy na cestu a ubytování

Plánek výstaviště

Odborný program

- Katalog vystavovatelů je k online dispozici zde

- BUS2BUS Roadshow aneb digitální tour po Evropě uspořádal veletržní tým společně s experty na mobilitu. Jednotlivá online setkání z několika zemí si můžete pustit ze záznamu pod tímto odkazem.

Top témata na veletrhu

- E-busy, hybridy, autonomní kompaktní autobusy

- Moderní mini a kompaktní autobusy

- Dovybavení/přestavba dieselových autobusů

- Nástroje pro plánování a řízení

- Správa vozového parku, logistika, moderní platební systémy

- Digitální řešení pro on-demand ride pooling

- FRESH TRAVEL: Trendy designy a komfortní řešení pro autobusy, inovativní palubní služby, cestovní a rezervační nástroje, nové koncepty jídel a nápojů

Zlevněné vstupenky na veletrh

Česko-německá obchodní a průmyslová komora jako oficiální reprezentace Messe Berlin v České republice má pro zájemce o vstupenky k dispozici slevový kód. Výrazná sleva platí jak pro jednodenní vstupenku, tak pro permanentku. V případě zájmu kontaktujte e-mail messe1@dtihk.cz.

(PR)

Logo: BUS2BUS

spinner