DHL Supply Chain prodlužuje spolupráci s oděvní firmou Levi Strauss & Co.

DHL Supply Chain prodlužuje spolupráci s oděvní firmou Levi Strauss & Co.

26.7. - Společnost DHL Supply Chain prodloužila dlouhodobou spolupráci s oděvní firmou Levi Strauss & Co. o dalších pět let. Levi Strauss & Co. využívá logistické služby DHL Supply Chain v České republice již od roku 2008.

Skladování a distribuci oděvů, bot a módních doplňků světoznámých značek zajišťují zaměstnanci nového distribučního centra v průmyslové zóně Pohořelice nedaleko Brna. Výstavba objektu byla zahájena v květnu 2019 a na konci března 2020 byla úspěšně zakončena kolaudací.

„Z dalšího prodloužení úspěšné spolupráce se společností Levi Strauss & Co. máme velkou radost,“ říká Petr Káňa, regionální ředitel provozů DHL Supply Chain na Moravě. „Nově vybudovaný sklad v Pohořelicích podpoří obchodní růst populární značky Levi’s v Evropě. Při přípravě řešení nového distribučního centra pro Levi’s jsme využili rozsáhlé know-how, které jsme nashromáždili v oblasti logistických řešení pro módní průmysl. Snažíme se optimalizovat veškeré procesy a využívat nejrůznější inovace, které zvyšují produktivitu a zároveň přispívají k ochraně životního prostředí.“

(tl)

Foto: DHL

spinner