Cushman & Wakefield vítězem dvou kategorií ThePrime Real Estate Awards 2023

Cushman & Wakefield vítězem dvou kategorií ThePrime Real Estate Awards 2023

29.1. - V letošním druhém ročníku soutěže, jejíž výsledky byly vyhlášeny na galavečeru ThePrime Real Estate Gala 25. ledna 2024, získala realitně-poradenská společnost Cushman & Wakefield prvenství ve dvou kategoriích: Nejlepší zprostředkovatel pronájmů a Nejlepší agentura kapitálového trhu.

„Ocenění je pro nás uznáním kvality poradenských služeb, jež poskytujeme klíčovým hráčům na trhu komerčních nemovitostí. Minulý rok byl pro toto odvětví náročný, o to více si ceníme vítězství v obou kategoriích, které dokládá naši schopnost být pro klienty spolehlivým partnerem ve složitějších obdobích, a těšíme se na stabilizaci a zotavení trhu,“ řekl Jonathan Hallett, výkonný ředitel Cushman & Wakefield pro střední a východní Evropu.

Nejlepší zprostředkovatel pronájmů

Kategorie oceňuje práci týmů pronájmu kancelářských, industriálních a maloobchodních prostor v Cushman & Wakefield. Kancelářský tým loni dosáhl nejvyššího – 32procentního – tržního podílu a zprostředkoval pronájem téměř 124 tisíc metrů čtverečních. Tým zaměřený na industriální prostory loni asistoval u 25 klíčových nemovitostních transakcí a u prodeje 750 tisíc metrů čtverečních pozemků. Tým pronájmu maloobchodních prostor loni zajistil pronájem 75 tisíc metrů čtverečních ve více než 150 transakcích.

Nejlepší agentura kapitálového trhu

Investiční tým Cushman & Wakefield v České republice loni asistoval při devíti transakcích napříč nemovitostními sektory o celkovém objemu 481 milionů EUR. K nejvýznamnějším patří prodej portfolia TREI (supermarkety, retail parky a pozemky), obchodního centra Atrium Palác Pardubice či kancelářské budovy Rohan Business Center v Praze.

(pav)

Foto: Cushman & Wakefield

spinner