Veletrhy a výstavy

​Sustainability Summit hledá ty nejlepší udržitelné projekty

12.1. – Realizovali jste v posledních letech úspěšný udržitelný projekt? Pokud ano, nominujte ho do konferenčního programu druhého Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se koná 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha, a na ocenění Sustainability Star 2024. „Pro svůj projekt i společnost získáte zasloužené uznání a obrovskou publicitu. Můžete také inspirovat ostatní k realizaci vlastních udržitelných cílů. A dostanete důležitou zpětnou vazbu od předních vědců, kteří projekty hodnotí,“ vyjmenovala benefity Kateřina Osterrothová, programová ředitelka Sustainability Summitu. Přihlášku lze podat do 31. ledna 2024, a to zdarma a bez závazků. Nominační formulář je k dispozici zde: https://www.sustainabilitysummit.cz/…ka-projektu/.

​Nafoukněte svou bublinu, nabádá Sustainability Summit

10.1. – Po úspěšné premiéře Czech & Slovak Sustainability Summitu, který se konal letos v dubnu a jehož poznatky organizátoři poté několika měsíců sdělovali odborné veřejnosti, byly zahájeny přípravy na druhý ročník, který se bude konat 25. dubna 2024 v Cubex Centru Praha.

​Veletrh CZECHBUS 2023 již tento měsíc

Podzimní veletržní sezóna v PVA EXPO PRAHA přinese i 12. ročník největšího středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS a s ním opět novinky a trendy z oboru. Termín konání je 21. až 23. listopadu na nejmodernějším výstavišti v Praze, PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

​Duální lokomotiva z CZ LOKO zažije veletržní premiéru v Gdaňsku

18.9. – Inovativní lokomotiva DualShunter 2000, kterou pohání spalovací motor anebo napájení z trakčního vedení, bude mít veletržní premiéru v Gdaňsku na druhém největším evropském železničním veletrhu Trako který se koná od 19. do 22. září.

Vyšlo v DN č. 16 - 17

​Gdaňsk v září přivítá již 15. ročník veletrhu TRAKO

30.8. – Nejnovější technologie, důležité události, obchodní jednání – to vše mohu čekat návštěvníci Mezinárodního železničního veletrhu TRAKO, který se uskuteční od 19. do 22. září na AMBEREXPO v Gdaňsku. TRAKO je největším a nejprestižnějším setkáním odvětví železniční dopravy v Polsku a druhým největším v Evropě. Poskytuje také vynikající příležitost k výměně zkušeností a setkání v rámci oboru.

​Právě vychází v DN č. 16 - 17

BUDAMAR LOGISTICS a Inter Cargo smerujú na prestížny železničný veľtrh TRAKO v Poľsku

25.8. – Medzinárodná zasielateľská spoločnosť BUDAMAR LOGISTICS sa v septembri zúčastní na 15. medzinárodnom železničnom veľtrhu TRAKO v poľskom Gdansku. Ide o najväčšie a najprestížnejšie stretnutie odvetvia železničnej dopravy v Poľsku a druhé najväčšie v Európe. „Poľsko je pre nás jedným z kľúčových trhov. Okrem toho, že je to najsilnejšia ekonomika krajín V4, práve tu sa naša skupina zásadným spôsobom postarala o stabilizáciu dopravcov na železničnej sieti. Navyše, odborné výstavy akou TRAKO je, vnímame ako ideálny priestor na vedenie odbornej diskusie a tiež vzájomné inšpirovanie sa,“ povedal Ľubomír Loy, člen predstavenstva BUDAMAR LOGISTICS.

​Přípravy na veletrh CZECHBUS 2023 jsou v plném proudu

4.7. – Plánovaná veletržní sezóna letošního podzimu v PVA EXPO PRAHA přinese i 12. ročník největšího středoevropského veletrhu autobusové dopravy CZECHBUS. Souběžně se bude konat i 2. ročník veletrhu SCTS – SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS, který se bude věnovat dopravní infrastruktuře chytrých měst a přinese unikátní koncept simulace města ve výstavní hale. Termín konání obou akcí je 21. až 23. listopadu na nejmodernějším výstavišti v Praze, PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Oficiálními vozy obou veletrhů jsou automobily značky FORD.

​Veletrh transport logistic Mnichov letos uvítal více než 75 000 návštěvníků

Čtyři veletržní dny, plné haly výstaviště v Mnichově, vystavovatelé a návštěvníci z celého světa a dynamické odvětví, které je stále na vzestupu. Takový byl květnový veletrh transport logistic a integrovaný veletrh Air Cargo Europe. Tradičně zde byla i společná česká expozice.

​V Ostravě začíná třídenní mezinárodní železniční veletrh Rail Business Days

5.6. – Šest desítek vystavovatelů se představí na třídenním mezinárodním železničním veletrhu Rail Business Days, který dnes začíná v areálu Trojhalí Karolina v Ostravě. Prezentovat se tam budou výrobci kolejových vozidel a jejich dílů, dopravci i společnosti zabývající se zabezpečovacími a řídicími systémy.

​LogiMAT letos přilákal rekordní počet návštěvníků

Letošní veletrh LogiMAT, který se konal koncem dubna ve Stuttgartu, se nesl ve znamení rekordů. Během tří dnů konání veletrhu přišlo na stuttgartské výstaviště celkem 62 343 odborných návštěvníků (+25 procent), což je největší návštěvnost v historii tohoto intralogistického veletrhu.


spinner