PŘEDPLATNÉ

DOPRAVNÍ NOVINY jsou odborné periodikum, které přináší aktuální a věcné informace ze všech oborů dopravy, logistiky a oblasti navazujících služeb.

DOPRAVNÍ NOVINY jsou určeny všem, kteří podnikají v dopravně-logistickém sektoru nebo využívají jeho služeb, a potřebují mít proto přehled o aktuálním dění ve sféře dopravy a logistiky včetně navazujících odvětví.

DOPRAVNÍ NOVINY jsou distribuovány na základě předplatného.

Předplatné DOPRAVNÍCH NOVIN

Multimediální paket dopravně-logistických informací s dodáním 2× týdně !!!

V rámci tohoto paketu dostáváte nejen tištěné noviny, ale také exkluzivní elektronické newslettery s aktuálním zpravodajstvím.

Jeden týden obdržíte 2 elektronické newslettery (úterý, pátek), druhý týden pak 1 newsletter (úterý) a rozšířené vydání tištěných Dopravních novin (den vydání čtvrtek).

Součástí předplatného je i volný vstup do jinak částečně zpoplatněných a denně aktualizovaných zpráv a článků inovovaného webu DOPRAVNÍ NOVINY – doprava a logistika online (www.dnoviny.cz), včetně jeho elektronického archivu.

Koncept předplatitelského balíčku Dopravních novin počítá s tím, že v rámci jednoho předplatného se exkluzivní newslettery zasílají na nanejvýš dvě e-mailové adresy. Přístup na zpoplatněné části webu mají všichni s e-mailovou doménou společnosti, která má alespoň jedno předplatné.

Cena za roční předplatné činí 2 650,– Kč / 26 čísel.

Předplatné můžete objednat:

  • pomocí níže uvedeného formuláře
  • telefonicky na čísle 226 205 070
  • e-mailem na adrese predplatne@dnoviny.cz

Pokud ještě neznáte DOPRAVNÍ NOVINY, vyžádejte si zaslání ukázkového výtisku, případně ukázkového newsletteru.

Předplatitel/Fakturační údaje
Doručovací adresa
Kontaktní údaje
Předplatné

Způsob platby
 
spinner