​Skupina Winkler - specialista na užitková vozidla od samého počátku

​Skupina Winkler - specialista na užitková vozidla od samého počátku

Skupina Winkler je jedním z předních velkoobchodníků s náhradními díly pro užitková vozidla v Evropě. Přibližně 1600 zaměstnanců na více než 40 místech v sedmi evropských zemích denně pomáhá servisům, majitelům užitkových vozidel, provozovatelům autobusů a zemědělským podnikům při hledání a nákupu správných náhradních dílů. Patří sem i místa v České republice a na Slovensku.

Společnost Winkler byla založena v roce 1901 jako kovárna vozů a zpočátku se specializovala na výrobu automobilových pružin. Zvláštním průkopnickým úspěchem společnosti byl vývoj nových technik pro opravy náprav. V současné době je společnost Winkler jedním z předních velkoobchodníků s náhradními díly pro užitková vozidla v Evropě a nabízí přibližně 200000 náhradních dílů.

Nepřetržitá kompetence na více než 40 místech v Evropě

Zkušení techničtí poradci, kteří se specializují na různé oblasti užitkových vozidel, poskytují podporu ve všech otázkách týkajících se vozového parku. Odborníci skupiny Winkler jsou svým zákazníkům k dispozici pro jejich dotazy a objednávky na pobočkách v České republice v Praze a na Slovensku v Bratislavě, Košicích, Zvolenu, Nových Zámcích, Žilině, Senici, Popradu a Sládkovičově pro dotazy a objednávky.

Kompletní nabídka skupiny Winkler zahrnuje náhradní díly a příslušenství pro nákladní automobily, dodávky, autobusy, přívěsy a zemědělské stroje všech značkových výrobců i atraktivní alternativy vlastních značek. Kromě toho Winkler nabízí kompletní sortiment dílenských a provozních potřeb – od upevňovací techniky a nářadí přes čisticí a ošetřovací prostředky, ochranné a bezpečnostní pracovní pomůcky pro vozidla, řidiče a provozy až po speciální sortiment, jako jsou hydraulické komponenty a díly nádrží a sil. Vlastní zařízení na výrobu hadic s moderním strojním vybavením vyrábí hadicové vedení včetně tlakových zkoušek a zkoušek vodivosti s osvědčením o zkoušce. Všechny díly se k zákazníkovi dostanou rychle díky individuální dodávkové službě.

Zákazníci a zájemci najdou prodejce dílů pro užitková vozidla na webu winkler.com a jeho internetový obchod na adrese shop.winkler.com. Kromě němčiny jsou stránky k dispozici zákazníkům i v angličtině, francouzštině, polštině, češtině, slovenštině nebo lotyštině. Na webových stránkách naleznou důležité technické informace a užitečné rady pro uživatele, stejně jako výběr produktů ze sortimentu internetového obchodu. Mohou si stáhnout poučné praktické rady a informativní přehledové plakáty a uložit si je k pozdějšímu použití, stejně jako si přečíst a objednat informativní brožury pro uživatele on‑line. Kromě toho jsou na webových stránkách k dispozici všechny katalogy a propagační letáky společnosti Winkler. A v online obchodě najdou zákazníci celý sortiment přibližně 200000 náhradních dílů – stačí jen kliknout.

(PR)

Winkler

spinner