​HESTI letos oslavila 30 let na trhu

​HESTI letos oslavila 30 let na trhu

Společnost HESTI, s.r.o., vznikla jako rodinná firma na počátku 90. let. První spolupráce byla zahájena se značkou MAN a návěsy francouzského výrobce TRAILOR. Dnes zaujímá přední příčky na trhu s nákladními vozy MAN a návěsové techniky značek KRONE, D‑TEC, MEILLER, STAS, NOOTEBOOM, O.ME.P.S. a Langendorf.

Společnost HESTI, s.r.o., letos oslavila krásných 30 let od svého vzniku. Aktuálně má kolem 380 zaměstnanců a prodává 2000ks nových motorových a nemotorových vozidel ročně. Členy HESTI GROUP jsou prodejní a servisní pobočky po celé ČR – s centrálou ve Zbuzanech, G.T.S. Poběžovice, s.r.o. – nezávislá nástavbářská společnost a nyní nově vzniklá farma FERMIER, s.r.o.

HESTI nabízí komplexní služby zákazníkům. Od prodeje vozidel MAN a návěsové techniky, přes jejich servis, včetně výhodných servisních smluv. Pobočka HESTI v GTS Poběžovice vyrábí nástavby a přívěsy vlastní konstrukce, a samozřejmě rovněž spolupracuje s dalšími výrobci vybavení. Jsou to například výrobci hydraulických čel, nakládacích jeřábů, hákových a řetězových kontejnerových systémů apod.

Nyní se GTS Poběžovice díky stále zvyšující se poptávce soustředí na zakázkovou výrobu specifických nástaveb. Letos uvedla na trh první prototyp svozové (kafilerní) nástavby. Aktuálně pracuje na konstrukci a montáži dílenské nástavby vozu určeného pro automobilový závod RALLYE DAKAR. Tato nástavba je určena pro posádku pana Macíka a předávka vozu s nástavbou je plánována na srpen 2022.

Nové pobočky a rekonstrukce

Za posledních 10 let HESTI, s.r.o., investovala do výstaveb jednotlivých poboček na jejich rozšíření a modernizaci. Založila také výrobní závod GTS Poběžovice – nezávislou nástavbářskou společnost i pro všechny ostatní značky nákladních vozů. V GTS Poběžovice mají dokonce vlastní výrobní program na přívěsovou techniku, ke které dodávají veškeré platné mezinárodní bezpečnostní certifikáty.

Společnost HESTI nechala vystavět nové areály autorizovaných servisů pro značku MAN, KRONE a ostatních značek návěsů ve svém portfoliu, v Ostravě, Liberci a také v Chomutově. Od roku 2020 se může společnost pochlubit novým centrálním skladem náhradních dílů značky KRONE v Hradci Králové. Generální rekonstrukcí prošly také pobočky v Plzni a v Hradci.

Aktuálně probíhá přístavba nové haly GTS Poběžovice, díky níž bude společnost schopna navýšit výrobu až o 30%. Bude zde také zázemí pro servis a administrativu.

Zcela novým projektem pro HESTI GROUP je založení farmy FERMIER, s.r.o. – touto cestou se snaží být více společensky odpovědnou firmou. Vrací se zpátky k přírodě cestou pěstování českých plodin a chovem dobytka.

HESTI GROUP stabilním partnerem na trhu

Díky pevnému zázemí, širokému prodejnímu a výrobnímu portfoliu, loajalitě zaměstnanců, zkušenostem a tradici firmy se daří HESTI GROUP, i v nynější době poznamenané covidem, udržet si pozici na trhu a stále být stabilním partnerem, jak pro své obchodní partnery, tak pro své zákazníky. Snaží se daným nepříznivým podmínkám přizpůsobit, nastavit udržitelnou strategii a více se zaměřit na online řešení. Svým zákazníkům nabízí komplexní služby. HESTI během loňského roku spustila e‑shop s náhradními díly KRONE www.hestieshop.cz, otevřela centrální sklad náhradních dílů v Hradci Králové – a tím se stala více flexibilní – dokáže pružně reagovat na poptávku a další požadavky svých zákazníků. Je schopna nabídnout výhodné servisní smlouvy a v servisní péči být co nejvíce nápomocna. Rovněž díky dlouholetým zkušenostem na dopravním trhu a tradiční práci se skladovými vozidly je HESTI schopna víceméně kdykoliv reagovat na aktuální požadavky svých klientů a vyjít vstříc neustále se měnící situaci na dopravním trhu.

(PR)

www.hesti.cz

Foto: HESTI

spinner