​Řídicí software mySTOCK WMS pro nový evropský logistický sklad společnosti Donoci

​Řídicí software mySTOCK WMS pro nový evropský logistický sklad společnosti Donoci

19.8. - Společnost Donoci, s. r. o., úspěšně nasadila pro řízení svého nového skladu v Blansku řešení mySTOCK WMS od společnosti KVADOS a.s. Donoci v průběhu 25 let vyrostlo z lokálního e-shopu na jednoho z největších hráčů s osvětlením v Evropě. Jejich ambiciózní růst a potenciál si žádá i kvalitní a náročné skladové technologie. Nové automatizované řešení tak řídí provoz více než 100 skladníků denně.

„Jsme rádi, že jsme získali spolehlivého a kompetentního partnera jako je společnost KVADOS, se kterým dále chceme rozvíjet náš business,“ pochválil dosavadní spolupráci Jan Vymazal, COO Donoci. „Velmi oceňuji profesionalitu a přístup týmu KVADOS pod vedením projektového manažera Radima Sýkory“.

Společnost KVADOS uspěla v náročném výběrovém řízení a byla vybrána díky svým zkušenostem jak v oblasti WMS, tak automatizaci a robotizaci intralogistiky. Kritériem výběru byla také dlouhodobá stabilita, zaměření na logistiku a proklientský přístup postavený na principu partnerství. „Projekt Donoci byl pro nás velkou výzvou svým rozsahem v oblasti e-commerce. Jsem rád, že se potvrzuje správnost našeho rozhodnutí, vyvíjet jedno standardizované a konfigurovatelné řešení pro oblast WMS, kterým jsme schopni pokrývat potřeby rozsáhlé skupiny klientů,“ uvedl Miroslav Hampel, CEO KVADOS Group.

Po pečlivých přípravách a realizaci úprav standardního řešení mySTOCK WMS, rozsáhlému testování včetně výkonových komplexních end-to-end testům, pak samotný přechod do ostrého provozu proběhl bez významnějších komplikací. Produkt mySTOCK WMS jen v letošním roce podpořil více než desítku nových zákazníků a pokračuje v tempu nejrychleji rostoucího řešení na trhu WMS.

Nasazení do provozu předcházela detailní analýza potřeb a požadavků na provoz tohoto významného B2C provozovatele v Evropě. Díky pravidelnému růstu v jednotlivých letech potřebovala společnost Donoci získat moderní a výkonný nástroj pro řízení logistiky pro svůj nově budovaný logistický areál v Blansku, z kterého zásobuje všechny trhy, kde působí.

V dalším období do dokončení výstavby nové expediční haly, bude řešení rozšířeno o dopravníkový systém a pracoviště konsolidace a balení postavené na platformě myFABER a integrováno na mySTOCK WMS. Tato modernizace přinese další zefektivnění provozu a společně s integrací poloautomatického řízení VNA vozíků Toyota zvýší výkon logistiky společnosti Donoci.

(lan)

Foto: KVADOS

spinner