​Pojišťovnou roku zvolili makléři Českou podnikatelskou pojišťovnu

​Pojišťovnou roku zvolili makléři Českou podnikatelskou pojišťovnu

12.5. - Česká podnikatelská pojišťovna se stala vítězem 16. ročníku ankety Pojišťovna roku, když zvítězila ve třech hlavních kategoriích. Výsledky hlasování zveřejnila Asociace českých pojišťovacích makléřů. Stejně jako v roce předchozím ČPP vyhrála nejprestižnější kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů. Obhájila vítězství v kategorii Autopojištění a také druhé místo v kategorii Životní pojištění. V Pojištění občanů se ČPP dokázala vyšvihnout z loňského druhého místa na místo první.

„Vyhráli jsme na celé čáře - máme tři zlaté a jedno stříbro. Podařilo se nám navázat na loňský úspěch a v obrovské konkurenci umístění dokonce ještě vylepšit. Získaných ocenění si velmi vážíme, jsou pro nás důležitou zpětnou vazbou. Potvrzují, že naše produkty a služby jsou konkurenceschopné a jsou důkazem, že naše spolupráce s makléři je na vysoké úrovni,“ uvedl k triumfu ČPP v anketě její šéf Jaroslav Besperát.

Pro ČPP byl loňský rok nejúspěšnějším v její dvacetileté historii. ČPP rostla více než pojistný trh a stala se nejrychleji rostoucí pojišťovnou z top desítky. Celkové předepsané pojistné se zvýšilo o 6,2 procent a dosáhlo objemu 8,2 miliardy Kč. S více než 1,1 milionem pojištěných vozidel je ČPP dlouhodobě trojkou v povinném ručení. Díky výsledkům v podnikatelských pojištěních se ČPP stala čtvrtou největší neživotní pojišťovnou na trhu.

Cílem ankety Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Organizátory této nejstarší hodnotitelské soutěže jsou Asociace českých pojišťovacích makléřů a Česká asociace pojišťoven společně se specializovaným serverem oPojištění.cz. Záštitu nad 16. ročníkem ankety Pojišťovna roku převzal guvernér České národní banky Miroslav Singer.

(tj)

spinner