Pojišťovna roku 2015

ČPP ovládla letošní ročník ankety Pojišťovna roku

ČPP ovládla letošní ročník ankety Pojišťovna roku

PRAHA (23.5.) – Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (ČPP) zcela ovládla letošní 15. ročník prestižní ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů. ČPP bodovala ve čtyřech z pěti vyhlašovaných kategorií a podařilo se jí získat dvě první a dvě druhá místa. ČPP vyhrála v nejprestižnější kategorii Pojištění průmyslu a podnikatelů a zvítězila i v kategorii Autopojištění. K dvojnásobnému prvenství přidala navíc ještě dvě druhá místa v kategoriích Pojištění občanů a Životní pojištění. ČPP se na předních místech ankety objevuje pravidelně, letos poprvé dosáhla na příčky nejvyšší.

„Je to nejkrásnější dárek k 20. výročí naší pojišťovny, jaký jsme si vůbec mohli přát. Čtyřnásobné ocenění letošní Pojišťovny roku odráží náš každoroční růst předepsaného pojistného, ale zejména vysokou kvalitu poskytovaného poradenství,“ uvedl k triumfu ČPP v anketě její generální ředitel Jaroslav Besperát. Dobrá a kvalitní spolupráce s makléři je důležitá pro každou pojišťovnu. „V loňském roce jsme rostli nejvíce ze všech pojišťoven. Velkým dílem k tomuto úspěchu přispěla také naše úzká spolupráce s makléři. Zejména v oblasti pojištění průmyslových a podnikatelských rizik je úloha makléřů na trhu nezastupitelná,“ zdůraznil Besperát.

Úspěch ČPP v soutěži dokládá, že dlouhodobá péče v oblasti servisu pro makléře a vzájemná spolupráce přináší své výsledky. „Anketa je pro nás cenná zejména tím, že vítěze nevolí laická veřejnost, ale hlasují v ní profesionální pojišťovací makléři, kteří mají dokonalý přehled o tom, jak pojistný trh funguje,“ závěrem uvedl Jaroslav Besperát.

Cílem ankety Pojišťovna roku je posoudit kvalitu poskytovaných služeb a produktů významných pojišťoven na českém trhu. Organizátory této nejstarší hodnotitelské soutěže jsou Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) a Česká asociace pojišťoven (ČAP) společně se specializovaným serverem oPojištění.cz. Záštitu nad 15. ročníkem ankety Pojišťovna roku převzal první místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš.

Popisek: Generální ředitel ČPP Jaroslav Besperát přebírá ocenění Pojišťovna roku 2015

spinner