Veletrhy a výstavy

Internetové výstavnictví

E-veletrh v prvním pololetí zhlédlo 82 tisíc návštěvníků

Pořádat výstavy na internetu je myšlenka, která našla příznivce prakticky v celé Evropě. V České republice bylo dlouho jejím odrazem jen několik nesmělých pokusů či matoucích aplikací.

Nizozemsko

Interfreight zrušen, místo tří výstav bude letos jen jedna

Veletržní společnost Ahoy@ ECEM v červnu oznámila zrušení logistického veletrhu Interfreight, který mělo rotterdamské výstaviště Ahoy letos jako obvykle hostit ve dnech 4. až 6. listopadu.

Autosalon Brno 2003

Letošní ročník veletrhu ozdobily dvě světové a řada domácích premiér

Dvě světové novinky, desítky českých premiér a nových konceptů, zvýšený zájem vystavovatelů i návštěvníků a účast předních představitelů politiky a průmyslu – to vše charakterizovalo poslední ročník brněnského Autosalonu před vstupem České republiky do Evropské unie.

Ing. Tomáš Mikšovský pro DN

„Mobilní stanice považujeme za nekalé podnikání“

V květnu se uskutečnil ve veletržním areálu PVA Letňany veletrh Drive&Truck, v jehož rámci proběhla také odborná konference o vývoji trhu s pohonnými hmotami, o jejich skladování, prodeji a kvalitě a o legislativě trhu čerpacích stanic.

Ing. Pavel Tunkl pro DN

„Návštěvníci Autosalonu Brno 2003 budou moci spatřit nejnovější modely“

Nezastupitelné místo na nadcházejícím veletrhu Autosalon Brno 2003 budou mít importéři vozidel. O tom, co nového letošní ročník přinese, i o některých problémech, které se mohou vyskytnout v důsledku vstupu České republiky do Evropské unie, jsme hovořili s tajemníkem Svazu dovozců automobilů ing.

Praha

Výstaviště přivítá tři motoristické výstavy najednou

Příští týden se v Pražském veletržním areálu v Letňanech uskuteční tradiční prezentační a prodejní výstava Pražské motoristické jaro, ke které letos organizátoři ve stejném termínu (od 23.

Pragotraffic 2003

Pragotraffic 2003

Pragotraffic 2003 – výstava se zaměřením na dopravu, především obor dopravního inženýrství, která potrvá od 23. do 25. dubna (24. dubna den pro odborníky) – poskytne návštěvníkům informace o novinkách v systémech řízení dopravy světelnou signalizací, dopravního značení a organizace dopravy, bezpečnosti silničního provozu, o zařízeních pro parkování a garážování a také o systémech pro odbavování a kontrolu v dopravě.

Německo

„transport logistic“ letos s rekordní účastí českých vystavovatelů

Nové mnichovské výstaviště bude ve dnech 20. až 24. května letošního roku hostit již 9. ročník mezinárodního odborného veletrhu dopravy, logistiky a telematiky „transport logistic“. Jeho součástí bude i výstava letecké nákladní dopravy „Air Cargo Europe“, která se bude od letošního roku v bavorském hlavním městě konat v dvouletém cyklu souběžně s veletrhem, a kongres o železniční nákladní dopravě Eurailfreight 2003.

Roadware 2003

V Praze v květnu devátý ročník mezinárodního silničního veletrhu

V Průmyslovém paláci pražského Výstaviště se ve dnech 20. až 22. května uskuteční 9. ročník mezinárodního silničního veletrhu ROADWARE 2003. Jak na konci února oznámil Jindřich Volf z pořádající agentury Viaco, dosud se k účasti na veletrhu, který pod záštitou Ministerstva dopravy České republiky a ve spolupráci s Ředitelstvím silnic a dálnic České republiky pořádá Česká silniční společnost, přihlásilo 75 vystavovatelů.

Nizozemsko

Rotterdam bude hostit logistický veletrh FTL Expo 2003

V nizozemském Rotterdamu se od 4. do 6. listopadu uskuteční nový veletrh nákladní dopravy a logistiky Freight Transport & Logistics Expo 2003. Hlavními organizátory FTL jsou dosavadní pořadatelé tří nejvýznamnějších nizozemských výstav a veletrhů v tomto oboru – Ahoy ECEM (Interfreight), Amsterdam RAI (Freight Select) a Informa Maritime & Transport (Intermodal).

spinner