Veletrhy a výstavy

Ukrajina

Oděsa se připravuje na veletrhy StankoMaš Expo 2004 a Elektronika i energetika

Ve veletržním centru černomořského přístavního města Oděsa se příští týden uskuteční čtvrtý ročník mezinárodní výstavy energetického a elektrotechnického zařízení a energeticky úsporných technologií Elektronika i energetika 2004.

Soutěž

Na veletrhu FOR ARCH bude vyhlášena Dopravní stavba roku

Poprvé se letos na slavnostním večeru 15. stavebního veletrhu FOR ARCH v září budou vyhlašovat i výsledky veřejné celostátní soutěže Dopravní stavba roku. První ročník soutěže vypsalo Ministerstvo dopravy ČR společně s akciovou společností ABF a Státním fondem dopravní infrastruktury.

InnoTrans 2004

Na největší veletržní akci roku se do Berlína připravuje i 26 českých firem

V jednom jediném týdnu se letos v září v Německu uskuteční dva přední světové veletrhy – zatímco do dolnosaského Hannoveru se na veletrh IAA sjedou všichni významnější výrobci silniční techniky (viz str.

Autotec 2004

Letošní autotec se nesl ve znamení rozšíření Evropské unie

Letošní jubilejní, již 10. veletrh užitkových vozidel Autotec, který se na brněnském výstavišti uskutečnil ve dnech 5. až 9. června, se nesl především ve znamení vstupu České republiky do Evropské unie.

Ing. Antonín Šípek pro DN

„Český automobilový průmysl je v Evropské unii již řadu let“

Letošní jubilejní, desátý ročník brněnského veletrhu užitkových vozidel Autotec se koná v době, kdy jeho spolupořadatel – Sdružení automobilového průmyslu ČR – slaví patnácté výročí svého založení.

Z historie

Autotec hledal svoji současnou podobu několik let

Letošní ročník mezinárodního veletrhu Autotec je jubilejní – veletrh slaví desáté výročí svého založení. Než dospěl k současné podobě s vysokou prestiží a přesně vyprofilovanou skupinou návštěvníků i vystavovatelů, prošel zajímavým vývojem.

Veletrhy 2004

Stavební veletrhy Brno 2004

Komplex Stavebních veletrhů Brno 2004, který se uskutečnil v dubnu v Brně, se stal největší přehlídkou stavebnictví a navazujících oborů ve střední a východní Evropě. Jeho nosným tématem bylo rozšíření Evropské unie.

Slovo pořadatele

Slovo pořadatele

Duben je pro mne osobně už několik let spjat nejen s velikonočními svátky, ale také se začátkem stavební sezony. I když leckde ruch na staveništích ožívá o něco dříve, jakýmsi skutečným neoficiálním zahájením jsou již několik let Stavební veletrhy Brno.

Německo

Eurocargo 2004 představí nejmodernější logistické postupy

Na 15. ročníku mezinárodního odborného veletrhu nákladní dopravy, logistiky a telematiky Eurocargo 2004 představí vystavovatelé ve dnech 25. až 27. května na výstavišti v německém Kolíně nad Rýnem rozsáhlou nabídku produktů a služeb ze všech úseků zásobovacího řetězce.

Maďarsko

První maďarský logistický veletrh otevře brány

Pouhé čtyři dny po vstupu Maďarska do Evropské unie – ve dnech 4. až 6. května – se v Budapešti uskuteční první ročník středo- a východoevropské výstavy a konference o spedici, logistice a řešeních pro zásobovací řetězce.

spinner