Veletrhy a výstavy

Výrobci se v Hannoveru postavili za zavedení souprav EuroCombi

IAA Hannover

Více než kdykoli dříve mohou být spokojeni pořadatelé právě skončeného 61. ročníku největší evropské přehlídky užitkových vozidel Internationale Automobilausste­llung – IAA Nutzfahrzeuge.

Nákladním vozidlem roku 2007 nizozemský DAF XF 105

IAA Hannover

Napětí na večeru motoristických novinářů, na němž se minulý týden v předvečer zahájení veletrhu Internationale Automobilausste­llung – IAA Nutzfahrzeuge v Hannoveru udělovaly ceny pro nejlepší užitková vozidla roku, se dalo téměř krájet.

„MSV opět největším technologickým veletrhem ve střední Evropě“

48. mezinárodní strojírenský veletrh

Od 18. do 22. září bude brněnské výstaviště patřit 48. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu a jubilejnímu, 5. mezinárodnímu veletrhu obráběcích a tvářecích strojů IMT.

Veletrh obsadí Brněnské výstaviště do posledního místa

48. Mezinárodní strojírenský veletrh

Návštěvníky 48. mezinárodního strojírenského veletrhu MSV a 5. mezinárodního veletrhu obráběcích a tvářecích strojů IMT přivítá vyprodané výstaviště. Celkem 2100 vystavovatelů z 32 zemí obsadí celou jeho plochu do posledního místa, aby návštěvníkům z České republiky i ze zahraničí představili své nejnovější výrobky a služby v klíčových průmyslových oborech, zejména ve strojírenství, energetice, elektrotechnice, automatizaci, v oblasti průmyslových subdodávek a informačních technologií.

Druhý ročník čínského logistického veletrhu doprovodí světový kongres FIATA

Transport Logistic China

Čínský hospodářský zázrak pokračuje, i když řada odborníků předpovídala výrazné zpomalení čínské ekonomiky. Čína jako země s největším objemem vyrobeného zboží na světě představuje klíčový faktor pro úspěch v dopravě a logistice.

Železniční svátek InnoTrans přitahuje stále větší pozornost

InnoTrans 2006

Výstavní areál v hlavním městě Německa bude od 19. do 22. září opět patřit mezinárodnímu odbornému veletrhu dopravní a kolejové techniky InnoTrans, který se v hlavním městě Německa koná s dvouletou periodicitou již od roku 1996.

V Hannoveru se představí 1526 vystavovatelů

IAA 2006

V pořadí 61. ročník největší evropské přehlídky užitkových vozidel Internationale Automobilausste­llung – IAA Nutzfahrzeuge se letos v dolnosaském Hannoveru uskuteční ve dnech 21. až 28.

Brněnský Autotec letos ve znamení kompletně inovovaných řad těžkých vozidel

Autotec 2006

Kompletně inovované řady nákladních vozidel předních světových výrobců, motory Euro 4 a 5, nové modely lehkých užitkových vozidel, oznámení rekordních výsledků českého automobilového průmyslu a dosud největší počet vystavovatelů a návštěvníků takové byly hlavní rysy letošního ročníku veletrhu Autotec 2006, který na začátku června hostilo brněnské výstaviště.

„Automobilový průmysl se může úspěšně rozvíjet dalších patnáct let“

Ing. Antonín Šípek (Sdružení AP) pro DN

Spolupořadatelem nadcházejícího brněnského veletrhu Autotec je již tradičně Sdružení automobilového průmyslu (Sdružení AP). O shrnutí současné situace v českém automobilovém průmyslu a vyjádření k jeho perspektivám jsme před veletrhem požádali ředitele sekretariátu sdružení Ing.

Autotec 2006

PR

V Brně se uskuteční mezinárodní konference Bezpečná doprava 2006 Dne 5. června se na brněnském výstavišti v rámci doprovodného programu veletrhu Autotec uskuteční odborná konference s názvem Bezpečná doprava.

spinner