Veletrhy a výstavy

IMHX 2004

Birminghamský veletrh manipulační techniky získává tradici

Ve dnech 2. až 4. března se v anglickém Birminghamu uskutečnil mezinárodní veletrh manipulační a skladovací techniky a logistiky IMHX 2004. Po úspěchu prvního ročníku v roce 2001 letos veletrh přilákal na 300 vystavovatelů z několika zemí a více než patnáct tisíc návštěvníků.

Ruská federace

TransRussia 2004 představí mezinárodní dopravní projekty

Moskevský sportovní komplex Olympijskij bude ve dnech 23. až 26. března hostit další ročník veletrhu a konference TransRussia. Prestižní akce se mimo jiné zúčastní ministři dopravy, železnic a námořní plavby Ruské federace i dalších zemí Společenství nezávislých států, delegace Evropské komise, představitelé Světové celní organizace, Světové banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj, Evropské investiční banky a Euro-asijského svazu dopravy.

Itálie

Transpotec-Logitec otevře brány opět v dubnu příštího roku

Přípravy devátého ročníku veletrhu Transpotec-Logitec 2004, který se uskuteční ve Veroně od 22. do 25. dubna, jsou v plném proudu. Cílem pořadatelů je vyrovnání a možná i překročení rekordní účasti posledního ročníku v předloňském roce, kdy se na vyprodané výstavní ploše areálu (150 tisíc m2) představilo 845 vystavovatelů.

Europort 2003

Veletrh Europort 2003 opět přilákal více zahraničních vystavovatelů

V druhé polovině listopadu se v amsterdamském výstavním centru RAI uskutečnil 31. mezinárodní veletrh námořní techniky Europort 2003. Představil produkty a služby spojené se stavbou lodí a jejich opravami, přístavní zařízení a různá komunikační a navigační zařízení.

The European Road Transport Show

Autosalón v Amsterdamu důsledně mapuje poslední vývoj na evropském trhu

Řada novinek z oblasti nákladní silniční dopravy, vyhlášení držitelů ocenění Truck of the Year 2004
a Van of the Year 2004, velký zájem vystavovatelů i odborné veřejnosti – taková je stručná charakteristika 27.

Jedním z hlavních témat letošního výročního zasedání asociace Transfrigoroute International bylo na

I letos se na čtyřlístku pražských motoristických výstav představí celá řada novinek

Jubilejní desátý ročník mezinárodní výstavy nákladních automobilů, lodní, železniční a letecké dopravy, logistiky, skladování a manipulace Transped a 4. ročník výstavy komunální techniky a služeb Comma 2003 se spolu s výstavou osobních a lehkých užitkových vozidel, tuningu, auto hi–fi, vozidel 4×4 a veteránů Autoshow Praha a výstavou servisu, náhradních dílů a garážové techniky ASA Praha uskuteční v prostorách Výstaviště Praha v Holešovicích ve dnech 16.

Autosalón Nitra 2003

V Nitře se představilo přes 270 vystavovatelů

Osobní a nákladní vozidla, tahače, nástavby, ale také oleje, maziva a servisní a garážová technika zaplnila na přelomu předminulého a minulého týdne výstaviště ve slovenské Nitře. Jako již tradičně touto dobou se na něm konal mezinárodní autosalón osobních, nákladních a užitkových vozidel a příslušenství Autosalón 2003, který byl i letos zařazen do kalendáře prestižních akcí Mezinárodní organizace výrobců automobilů O.

Ing. Jiří Rousek pro DN

„Veletrh Transport a Logistika bude ve znamení příprav vstupu ČR do EU“

Příští týden se na brněnském výstavišti uskuteční 45. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV). Souběžně s ním bude výstaviště patřit také veletrhu Transport a Logistika, který se v Brně koná teprve podruhé, ale již při prvním ročníku si získal značné renomé.

Transport a logistika

V Brně se představí řada novinek i zajímavých exponátů

Lokomotivy, vagóny, tramvaje, vysokozdvižné vozíky, paletové a regálové systémy, ale i mostové jeřáby, zvedací mechanismy a manipulační zařízení: to vše si budou moci prohlédnout návštěvníci veletrhu Transport a Logistika v Brně.

Rakousko

Vídeň se připravuje na premiéru mezinárodního veletrhu TRANSVIENNA/PACKVIENNA 2003

Společnost Reed Exhibitions Messe Salzburg oznámila nový veletržní počin: od 16. do 19. září bude vídeňský veletržní areál poprvé hostit mezinárodní veletrh logistiky a dopravy Transvienna a mezinárodní veletrh balicí techniky Packvienna.

spinner