Metrobus

Na Coachprogress seminář metrobus

Součástí doprovodného programu veletrhu Coachprogress 2007 bude i seminář Metrobus – šance pro střední Evropu. Prvního listopadu od 13.00 hodin jej v Kongresovém sále PVA Praha-Letňany uspořádá internetový magazín BUSportál a jeho provozovatel ČSAD SVT Praha, s. r. o.

Cílem semináře je prezentace vysokokapacitních inteligentních autobusových systémů a vozidel v těchto systémech ve světě s ohledem na možné využití ve středoevropském prostoru, včetně České republiky.

Na programu semináře bude například prezentace společnosti Volvo Bus Corporation o vysokokapacitních autobusových systémech vozidlech využívajících technologie Volvo. O zkušenostech s vysokokapacitními autobusovými systémy z pohledu nadnárodního dopravce a o možnostech jejich využití v České republice budou informovat zástupci Veolia Transport, chybět nebude ani příspěvek COST TU603 – Autobusy s vysokou úrovní služeb.

Účast na semináři je zdarma, jednání je přístupné všem zájemcům o tuto problematiku. Další informace lze získat na webových stránkách BUSportálu nebo na adrese braunova@pds.svt.cz. (lan)

www.busportal.cz

spinner