Společost Interroll získala velkou objednávku na třídiče pro USA

Společost Interroll získala velkou objednávku na třídiče pro USA

13.7. - Společnost Interroll oznámila, že získala velkou objednávku od přední platformy e-commerce v USA. Objednávka zahrnuje dodávku systémů svislých třídičů se zkříženými pásy pro dvanáct lokalit. Cena objednávky je v řádu desítek miliónů USD. Systémy třídičů budou instalovány v nových i stávajících závodech rozmístěných po celých Spojených státech.

„Svislý třídič se zkříženými pásy od firmy Interroll byl vybrán pro jeho výjimečnou výkonnost a osvědčené úspěšné použití v projektech velkého rozsahu na americkém trhu kurýrních a zásilkových služeb,“ řekl Richard Keely, výkonný viceprezident společnosti Interroll pro Ameriku a člen vedení Interroll Group. „Dalšími rozhodujícími faktory pro získání této výjimečné příležitosti byly jeho malý půdorys, propustnost 8000 kusů za hodinu v každé indukční zóně, a navíc možnost třídit velmi rozdílné typy zboží a zásilek,“ dodal.

Zvýšená poptávka po dodávkách prostřednictvím e-commerce v kombinaci s urgentní potřebou vyhovět hygienickým požadavkům na rozestupy mezi pracovníky v době epidemie covid-19 vytvořily nutnost urychleně rozšířit stávající distribuční infrastrukturu zákazníka. Zjednodušená konstrukce platformy třídiče se zkříženými pásy umožňuje koncovým uživatelům a integrátorům systémů realizovat projekty s dobou uvedení do provozu do šesti měsíců. Interroll získal objednávku na vybavení dvanácti distribučních závodů s jedním systémem v každé lokalitě, ve finančním vyjádření v objemu řádově desítek miliónů USD.

(lan)

Foto: Interroll

spinner