Veletrhy a výstavy

MSV 2004

Na Brněnském strojírenském veletrhu se představily novinky železniční techniky

Na 46. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně mohli všichni zájemci o novou techniku ve dnech 20. až 24. září zhlédnout také zajímavosti a novinky z oblasti železniční dopravy a její automatizace.

IAA Hannover

Letošní ročník veletrhu se nesl ve znamení rozvíjejících se trhů a nových emisních norem

Letošní, již 60. ročník mezinárodního veletrhu IAA, který končí právě dnes v německém Hannoveru, byl poznamenán především optimismem výrobců z rozvíjejících se trhů, ale také blížícím se zavedením nových emisních limitů.

Německo

Ve Frankfurtu příští týden otevírá brány největší světový veletrh automobilových dílů

Po dvou letech se příští týden ve Frankfurtu nad Mohanem opět uskuteční hlavní světová událost automobilového aftermarketu a největší světový veletrh automobilových komponent – Automechanika 2004.

Ukrajina

Oděsa se připravuje na veletrhy StankoMaš Expo 2004 a Elektronika i energetika

Ve veletržním centru černomořského přístavního města Oděsa se příští týden uskuteční čtvrtý ročník mezinárodní výstavy energetického a elektrotechnického zařízení a energeticky úsporných technologií Elektronika i energetika 2004.

Soutěž

Na veletrhu FOR ARCH bude vyhlášena Dopravní stavba roku

Poprvé se letos na slavnostním večeru 15. stavebního veletrhu FOR ARCH v září budou vyhlašovat i výsledky veřejné celostátní soutěže Dopravní stavba roku. První ročník soutěže vypsalo Ministerstvo dopravy ČR společně s akciovou společností ABF a Státním fondem dopravní infrastruktury.

InnoTrans 2004

Na největší veletržní akci roku se do Berlína připravuje i 26 českých firem

V jednom jediném týdnu se letos v září v Německu uskuteční dva přední světové veletrhy – zatímco do dolnosaského Hannoveru se na veletrh IAA sjedou všichni významnější výrobci silniční techniky (viz str.

Autotec 2004

Letošní autotec se nesl ve znamení rozšíření Evropské unie

Letošní jubilejní, již 10. veletrh užitkových vozidel Autotec, který se na brněnském výstavišti uskutečnil ve dnech 5. až 9. června, se nesl především ve znamení vstupu České republiky do Evropské unie.

Ing. Antonín Šípek pro DN

„Český automobilový průmysl je v Evropské unii již řadu let“

Letošní jubilejní, desátý ročník brněnského veletrhu užitkových vozidel Autotec se koná v době, kdy jeho spolupořadatel – Sdružení automobilového průmyslu ČR – slaví patnácté výročí svého založení.

Z historie

Autotec hledal svoji současnou podobu několik let

Letošní ročník mezinárodního veletrhu Autotec je jubilejní – veletrh slaví desáté výročí svého založení. Než dospěl k současné podobě s vysokou prestiží a přesně vyprofilovanou skupinou návštěvníků i vystavovatelů, prošel zajímavým vývojem.

Veletrhy 2004

Stavební veletrhy Brno 2004

Komplex Stavebních veletrhů Brno 2004, který se uskutečnil v dubnu v Brně, se stal největší přehlídkou stavebnictví a navazujících oborů ve střední a východní Evropě. Jeho nosným tématem bylo rozšíření Evropské unie.

spinner