Veletrhy a výstavy

Z historie

Autotec hledal svoji současnou podobu několik let

Letošní ročník mezinárodního veletrhu Autotec je jubilejní – veletrh slaví desáté výročí svého založení. Než dospěl k současné podobě s vysokou prestiží a přesně vyprofilovanou skupinou návštěvníků i vystavovatelů, prošel zajímavým vývojem.

Veletrhy 2004

Stavební veletrhy Brno 2004

Komplex Stavebních veletrhů Brno 2004, který se uskutečnil v dubnu v Brně, se stal největší přehlídkou stavebnictví a navazujících oborů ve střední a východní Evropě. Jeho nosným tématem bylo rozšíření Evropské unie.

Slovo pořadatele

Slovo pořadatele

Duben je pro mne osobně už několik let spjat nejen s velikonočními svátky, ale také se začátkem stavební sezony. I když leckde ruch na staveništích ožívá o něco dříve, jakýmsi skutečným neoficiálním zahájením jsou již několik let Stavební veletrhy Brno.

Německo

Eurocargo 2004 představí nejmodernější logistické postupy

Na 15. ročníku mezinárodního odborného veletrhu nákladní dopravy, logistiky a telematiky Eurocargo 2004 představí vystavovatelé ve dnech 25. až 27. května na výstavišti v německém Kolíně nad Rýnem rozsáhlou nabídku produktů a služeb ze všech úseků zásobovacího řetězce.

Maďarsko

První maďarský logistický veletrh otevře brány

Pouhé čtyři dny po vstupu Maďarska do Evropské unie – ve dnech 4. až 6. května – se v Budapešti uskuteční první ročník středo- a východoevropské výstavy a konference o spedici, logistice a řešeních pro zásobovací řetězce.

IMHX 2004

Birminghamský veletrh manipulační techniky získává tradici

Ve dnech 2. až 4. března se v anglickém Birminghamu uskutečnil mezinárodní veletrh manipulační a skladovací techniky a logistiky IMHX 2004. Po úspěchu prvního ročníku v roce 2001 letos veletrh přilákal na 300 vystavovatelů z několika zemí a více než patnáct tisíc návštěvníků.

Ruská federace

TransRussia 2004 představí mezinárodní dopravní projekty

Moskevský sportovní komplex Olympijskij bude ve dnech 23. až 26. března hostit další ročník veletrhu a konference TransRussia. Prestižní akce se mimo jiné zúčastní ministři dopravy, železnic a námořní plavby Ruské federace i dalších zemí Společenství nezávislých států, delegace Evropské komise, představitelé Světové celní organizace, Světové banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj, Evropské investiční banky a Euro-asijského svazu dopravy.

Itálie

Transpotec-Logitec otevře brány opět v dubnu příštího roku

Přípravy devátého ročníku veletrhu Transpotec-Logitec 2004, který se uskuteční ve Veroně od 22. do 25. dubna, jsou v plném proudu. Cílem pořadatelů je vyrovnání a možná i překročení rekordní účasti posledního ročníku v předloňském roce, kdy se na vyprodané výstavní ploše areálu (150 tisíc m2) představilo 845 vystavovatelů.

Europort 2003

Veletrh Europort 2003 opět přilákal více zahraničních vystavovatelů

V druhé polovině listopadu se v amsterdamském výstavním centru RAI uskutečnil 31. mezinárodní veletrh námořní techniky Europort 2003. Představil produkty a služby spojené se stavbou lodí a jejich opravami, přístavní zařízení a různá komunikační a navigační zařízení.

The European Road Transport Show

Autosalón v Amsterdamu důsledně mapuje poslední vývoj na evropském trhu

Řada novinek z oblasti nákladní silniční dopravy, vyhlášení držitelů ocenění Truck of the Year 2004
a Van of the Year 2004, velký zájem vystavovatelů i odborné veřejnosti – taková je stručná charakteristika 27.

spinner