Veletrhy a výstavy

Praha

Výstaviště přivítá tři motoristické výstavy najednou

Příští týden se v Pražském veletržním areálu v Letňanech uskuteční tradiční prezentační a prodejní výstava Pražské motoristické jaro, ke které letos organizátoři ve stejném termínu (od 23.

Pragotraffic 2003

Pragotraffic 2003

Pragotraffic 2003 – výstava se zaměřením na dopravu, především obor dopravního inženýrství, která potrvá od 23. do 25. dubna (24. dubna den pro odborníky) – poskytne návštěvníkům informace o novinkách v systémech řízení dopravy světelnou signalizací, dopravního značení a organizace dopravy, bezpečnosti silničního provozu, o zařízeních pro parkování a garážování a také o systémech pro odbavování a kontrolu v dopravě.

Německo

„transport logistic“ letos s rekordní účastí českých vystavovatelů

Nové mnichovské výstaviště bude ve dnech 20. až 24. května letošního roku hostit již 9. ročník mezinárodního odborného veletrhu dopravy, logistiky a telematiky „transport logistic“. Jeho součástí bude i výstava letecké nákladní dopravy „Air Cargo Europe“, která se bude od letošního roku v bavorském hlavním městě konat v dvouletém cyklu souběžně s veletrhem, a kongres o železniční nákladní dopravě Eurailfreight 2003.

Roadware 2003

V Praze v květnu devátý ročník mezinárodního silničního veletrhu

V Průmyslovém paláci pražského Výstaviště se ve dnech 20. až 22. května uskuteční 9. ročník mezinárodního silničního veletrhu ROADWARE 2003. Jak na konci února oznámil Jindřich Volf z pořádající agentury Viaco, dosud se k účasti na veletrhu, který pod záštitou Ministerstva dopravy České republiky a ve spolupráci s Ředitelstvím silnic a dálnic České republiky pořádá Česká silniční společnost, přihlásilo 75 vystavovatelů.

Nizozemsko

Rotterdam bude hostit logistický veletrh FTL Expo 2003

V nizozemském Rotterdamu se od 4. do 6. listopadu uskuteční nový veletrh nákladní dopravy a logistiky Freight Transport & Logistics Expo 2003. Hlavními organizátory FTL jsou dosavadní pořadatelé tří nejvýznamnějších nizozemských výstav a veletrhů v tomto oboru – Ahoy ECEM (Interfreight), Amsterdam RAI (Freight Select) a Informa Maritime & Transport (Intermodal).

Autotec 2004

Brněnské výstaviště se připravuje na desátý ročník veletrhu Autotec

Ve dnech 5. až 9. června se na brněnském výstavišti uskuteční jubilejní, již desátý ročník mezinárodního veletrhu užitkových automobilů, příslušenství a servisní techniky Autotec.

Německo

„Transport logistic“ a „Air Cargo Europe“ poprvé společně

Nové mnichovské výstaviště bude ve dnech 20. až 24. května příštího roku hostit již 9. ročník mezinárodního odborného veletrhu dopravy, logistiky a telematiky „transport logistic“.

spinner