Veletrhy a výstavy

Ing. Jiří Rousek (BVV) pro DN

„Součástí čtvrtého ročníku veletrhu bude konference o úspěšných českých logistických projektech“

Příští týden se na brněnském výstavišti uskuteční 49. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV), vrcholné výstavní akce oboru v celé střední a východní Evropě. Souběžně s ním bude výstaviště patřit také bienálnímu veletrhu Transport a Logistika, který se v Brně koná teprve počtvrté, ale za krátkou dobu své existence si již dokázal získat značné renomé.

Transport a Logistika 2007

Logistická přehlídka v Brně letos opět rozsáhlejší

Brněnské výstaviště registruje rekordní zájem o nadcházející 49. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Prezentace

hlavních oborů bude letos v říjnu opět silnější, na výstavišti se představí řada nových vystavovatelů a tradiční účastníci si

objednali větší výstavní plochu.

Udržitelnou dopravu zajistí energetické úspory a lepší koordinace

Konference v Praze

Udržitelnou evropskou dopravu může v budoucnu zajistit lepší územní plánování a koordinace, úspory energie a snižování závislosti na ropě. Minulý týden se na tom shodli účastníci konference Socio-ekonomické bariéry udržitelné dopravy, kteří do Prahy přijeli prezentovat využitelnost svého výzkumu a diskutovat o možných řešeních společenských a ekonomických překážek udržitelné dopravy.

Produkce českého automobilového průmyslu se zvýšila o 23 procent

Autosalon Brno 2007

Meziroční nárůst produkce o 23 procent na 644 miliardy Kč vykázal v roce 2006 český automobilový průmysl. Na mimořádném výsledku se podíleli jak finální výrobci, tak i dodavatelé. Na začátku června to na Mezinárodním veletrhu osobních automobilů Autosalon Brno 2007 oznámili zástupci Sdružení automobilového průmyslu ČR.

České dopravní svazy se představily na transport logistic v Mnichově

Transport logistic 2007

Bavorská metropole Mnichov byla v uplynulém týdnu dějištěm největšího evropského „svátku“ dopravy a logistiky. Na jedenáctém ročníku mezinárodního bienálního veletrhu transport logistic výrobci, poskytovatelé služeb, oborové svazy i další organizace na novém mnichovském výstavišti ve dnech 12.

Největší evropský veletrh dopravy a logistiky je za dveřmi

transport logistic 2007

Mezinárodní veletrh transport logistic otevře své brány již příští týden. Nové mnichovské výstaviště při něm ve dnech 12. až 15. června přivítá vystavovatele z mnoha zemí Evropy i jiných kontinentů.

Fórum Eastlog nabídlo i letos bohatý program logistických témat

EASTLOG 2007

Praha hostila ve dnech 18. až 20. dubna jubilejní, desátý ročník mezinárodního fóra logistiky a dopravy Eastlog. Pro setkání logistických vybral
pořadatel – společnost Atoz Event – kongresové prostory TOP Hotelu Praha.

„Logistika pohybuje celým hospodářským řetězcem“

Transport Logistic 2007

V polovině června přivítá mnichovské výstaviště největší a nejvýznamnější událost evropské logistiky – jedenáctý ročník mezinárodního veletrhu transport logistic. Ještě před veletrhem uspořádala pořadatelská společnost Mnichovské veletrhy (Messe München GmbH) v Bratislavě setkání novinářů z několika evropských zemí.

Na Stavebních veletrzích se představí vystavovatelé z 22 zemí

Stavební veletrhy Brno / urbis invest 2007

Největší oborové veletrhy ve střední a východní Evropě – Stavební veletrhy Brno – se blíží. Stejně jako každým rokem se i letos ve dnech 17. až 21. dubna moderní areál brněnského výstaviště stane hlavní středoevropskou adresou pro mezinárodní setkání pestré škály profesí ze stavebnictví, projektantů, investorů, řemeslníků i těch, kdo jejich služeb využívají.

Partnerskou zemí veletrhu a kongresu #railtec2007 bude Maďarsko

Německo

Mezinárodní železniční veletrh a kongres #railtec2007 bude letos již pošesté ve dnech 12. až 14. listopadu hostit porúrské průmyslové centrum Dortmund. Letos mu jeho pořadatelé vetkli do štítu tři „I“ – internacionalismus, interakci a interdiscipli­naritu.

spinner