Veletrhy a výstavy

Transport a Logistika

K reprezentativnímu zastoupení přispěl program Benefit 2009

Účast na letošním mezinárodním veletrhu dopravy a logistiky Transport a Logistika je pro vystavovatele výhodnější než při čtyřech již uskutečněných ročnících.

Ing. Jiří Rousek (BVV) pro DN

Pětina vystavovatelů se na veletrhu Transport a Logistika představí poprvé

Příští týden se na brněnském výstavišti uskuteční 51. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV), vrcholné výstavní akce oboru v celé střední a východní Evropě

EastLog 2009

Kongres přitáhl pozornost logistických profesionálů

Právě ekonomická krize a způsoby, jak jí mohou podnikatelé čelit, tvořily významnou část jednání kongresu. Doprava a logistika reagují nejcitlivěji na dění v ekonomice, a proto jsou současným vývojem významně zasaženy, zaznělo při zahájení kongresu.

Autosalon Brno 2009

I v době recese vystavovatelé v Brně představili řadu novinek

Ačkoli řada automobilek musela letos přijmout úsporná opatření, návštěvníci letošního Autosalonu Brno ve dnech 5. až 11. června o novinky připraveni nebyli. V podstatě jedinou oporou organizátorů byla ovšem
domácí Škoda Auto a její mateřský koncern Volkswagen.

Oltis

Mnichovský veletrh byl pro Oltis úspěšný

Jako velmi úspěšnou hodnotí svou účast na květnovém mnichovském veletrhu transport logistic společnost OLTIS Group. Se svými produkty v oblasti informačních systémů pro dopravu, spedici a logistiku se v hale významných železničních dopravců představila v reprezentativní patrové expozici.

Ing. Antonín Šípek (Sdružení AP) pro DN

„Česko potřebuje komplexní program obnovy vozového parku“

Po dlouhé řadě let se letos veletrh Autosalon Brno připravuje v době, kdy firmy automobilového průmyslu místo nedostatku výrobních kapacit čelí zcela opačným problémům. O aktuální situaci výrobců a jejich dalších perspektivách jsme hovořili s Ing.

transport logistic 2009

Mnichovský transport logistic: je důležité hledět do budoucna

Bavorská metropole Mnichov se minulý týden opět proměnila v hlavní město evropské i světové dopravy a logistiky. Dvanáctý ročník odborného veletrhu transport logistic podnikatelům, politikům i odborné veřejnosti nabídl jedinečnou přehlídku všeho, co současná doprava nabízí a čím žije.

PETROLsummit ’08

Důkazy proti nepoctivým distributorům PHM se shánějí těžko

Je velice těžké shromáždit důkazy, které by umožnily úspěšně zasáhnout proti firmám, které používají nekalé praktiky, a to proto, že jednak znají různé techniky falšování pohonných hmot, jednak mají velmi dobré krytí i po právní stránce.

Německo

ILA 2008 se těší na mimořádnou účast

Pořadatelé mezinárodní výstavy letecké a kosmické techniky ILA – Spolkový svaz německého leteckého a kosmického průmyslu BDLI a Messe Berlin – jsou dva týdny před konáním akce spokojeni s množstvím rezervací výstavních ploch.

For Logistic 2008

Letňany přivítaly logistický veletrh

V Pražském veletržním areálu v Letňanech se v polovině dubna uskutečnil první ročník veletrhu For Logistic. Nový veletrh zaměřený na dopravu, logistiku, skladování a manipulaci se konal spolu se dvěma dalšími odbornými akcemi – 7.

spinner