Spedice, logistika

​Innoship partnerem Deichmann pro zefektivnění přepravních operací na mezinárodních trzích

12.9. – Společnost Innoship, která je součástí holdingu Alsendo Group zaměřujícího se na v oblasti SaaS řešení (software jako služba) pro správu logistiky, uzavřela nové partnerství s s prodejcem obuvi Deicmann. Toto spojení představuje významný milník v oblasti maloobchodu a technologií.

​Ringil se zaměřuje na digitalizaci logistických procesů

12.9. – Společnost Ringil se zaměřuje na digitalizaci logistických procesů a přináší do tohoto odvětví moderní technologie a efektivní řešení. Jedná se o inovativní český startup, který založili André Dravecký a bývalý CTO Rohlík.cz Miloslav Vlach.

Allegro urychluje mezinárodní doručení, hlavním last-mile operátorem je WEDO

11.9. - Rychlejší přeshraniční doručování je tady. Společnost Allegro spouští novou službu Allegro International Delivery, která je postavena na kombinaci nejefektivnějších řešení více logistických partnerů pro první a poslední míli. Hlavním operátorem odpovědným za poslední míli v Česku se stala společnost WEDO, která se tak zákazníkům nakupujícím na allegro.cz postará o zajištění doručovacích služeb té nejvyšší kvality.

Sedm pravidelných linek z Asie zkrátí transit po moři o tři až čtyři dny

11.9. - K šesti pravidelným linkám z Asie pro přepravu kusových zásilek ve sběrném kontejneru letos DB Schenker přidal novou a sice z pákistánského Karáčí. Přímé linky zkrátí dobu přepravy o tři až čtyři dny. Zásilky umožňuje DB Schenker sledovat dvěma způsoby, buď e-mailovou notifikací nebo na platformě eSchenker.

Ceny AFI si odnesly firmy Kvados a Nebesys, Hanák oceněn za dlouholetý přínos

8.9. - Vítězi letošních Cen AFI se staly společnosti Kvados a Nebesys. Cenu za dlouhodobý přínos investičnímu prostředí obdržel Jaroslav Hanák. Ceny AFI uděluje Sdružení pro zahraniční investice – AFI s cílem ocenit firmy i jednotlivce v jejich odvaze inovovat, zavádět nové technologie a postupy a zároveň uvažovat v dlouhodobém horizontu.

STILL staví na chytrých službách a transparentním dialogu

7.9. - Spolehlivý, rychlý a kompetentní zákaznický servis a důsledná orientace na klienta jsou již více než 100 let charakteristickým znakem společnosti STILL. Tento specialista na intralogistiku z Hamburku se svými inovativními digitálními řešeními, předvídatelným a individuálním servisem a vysokou odborností zajišťuje spokojenost zákazníků a maximální disponibilitu a efektivitu jejich flotil manipulační techniky. Úzká spolupráce s klienty a transparentní indexy spokojenosti, jako je Net Promoter Score (NPS), umožňují společnosti STILL kontinuálně vyhodnocovat a optimalizovat servisní služby.

Goodyear míří do distribučního centra v ČR, nový Panattoni Park Cheb East je již ve výstavbě

7.9. - Goodyear, známý americký výrobce pneumatik se 125letou historií, se stane prvním nájemcem v novém průmyslovém areálu Panattoni Park Cheb East. Strategická poloha pomůže společnosti zefektivnit její logistický řetězec a snížit uhlíkovou stopu. Výstavbu chebského areálu zahájila developerská společnost Panattoni, investorem a vlastníkem objektu je skupina Accolade.

Oslavy 30 let společnosti Cushman & Wakefield na českém trhu vyvrcholily letní party

6.9. - Ve středu 30. srpna uspořádala přední realitněporadenská společnost Cushman & Wakefield letní party k oslavě třiceti let svého působení na českém trhu komerčních nemovitostí.

Oslava 30. výročí Cushman & Wakefield v Česku se konala v posledním srpnovém týdnu v nádherné zahradě hotelu The Grand Mark Prague. Večer provázený vystoupením novocirkusové skupiny Cirk La Putyka a živou hudbou kapely Burysax si spolu se zástupci společnosti vychutnalo 350 jejích klientů, obchodních partnerů a bývalých zaměstnanců.

Volvo Trucks, IKEA Industry a Raben Group pokračují v cestě k nákladní dopravě s nulovými emisemi

6.9. - V roce 2022 společnosti Volvo Trucks, IKEA Industry a Raben Group podepsaly dohodu o spolupráci v oblasti těžké nákladní dopravy s nulovými emisemi. Necelých 12 měsíců po předání prvního elektrického nákladního vozu v Polsku se flotila vozidel skupiny Raben Group rozrostla o další dvě elektrická nákladní auta, která slouží společnosti IKEA Industry.

DB Schenker úročí zkušenosti v logistice oběhového hospodářství

5.9. - DB Schenker jako globální poskytovatel logistických služeb podtrhuje svou ambici vynikat v modulárních operacích zpětného řízení, a proto svým zákazníkům nabízí ucelenou nabídku služeb Circular Economy Logistics. V ní spojuje své zkušenosti s reverzními operacemi a investicemi do budoucnosti zpětného odběru, oprav a renovací elektronických zařízení. DB Schenker se také nedávno stala jedinou logistickou společností se statutem diamantového členství v Asociaci reverzní logistiky.

spinner