Air France spouští službu Ready to Fly, která urychlí kontrolu zdravotních dokumentů

Air France spouští službu Ready to Fly, která urychlí kontrolu zdravotních dokumentů

21.7. - Od počátku pandemie onemocnění COVID-19 se společnost Air France snaží svým zákazníkům co nejvíce vypomáhat s nutností dokládat zdravotní dokumentaci, požadovanou v cílové destinaci. Aktuální informace v reálném čase aktualizuje na webových stránkách airfrance.traveldoc.aero. Díky službě Ready to Fly jde nyní letecká společnost ještě o krok dál a nabízí svým zákazníkům jistotu, že mají všechny zdravotní doklady požadované pro svou cestu ještě před příjezdem na letiště.

Několik dní před odletem obdrží cestující e-mail s výzvou k nahrání zdravotních dokumentů na online platformu Air France. Tyto dokumenty jsou následně zkontrolovány, a pokud jsou úplné a správné, je zákazníkovi zaslána potvrzující zpráva. Vydané palubní vstupenky jsou pak označeny jako Ready to Fly, což umožňuje jejich rychlé zpracování týmy Air France na letišti v den odletu. Pokud některý z dokladů chybí nebo je neúplný, obdrží zákazník zprávu s upozorněním, v níž je vyzván k předání chybějících dokladů
nebo k jejich předložení na letišti v den odletu.

Díky službě Ready to Fly zajišťuje společnost Air France svým zákazníkům klidný začátek cesty s vědomím, že mají všechny doklady, které potřebují k nástupu do letadla. Tato bezplatná a nepovinná služba rovněž zajišťuje hladší průchod zákazníků letištěm, protože odpadají následné kontroly.

Služba Ready to Fly, která byla úspěšně testována od června, je k dispozici od 17. července na letech z Paříže na Korsiku, do francouzských zámořských destinací a v průběhu léta bude postupně zaváděna do stále většího počtu destinací.

(pav)

Foto: Air France

spinner