​Bonami expanduje s vlastní dopravou do Středočeského kraje a Bratislavy

​Bonami expanduje s vlastní dopravou do Středočeského kraje a Bratislavy

23.6. - Bonami, prodejce nábytku, dekorací a potřeb do domácnosti, které v dubnu odstartovalo vlastní dopravu zboží a o měsíc později otevřelo svou první kamennou prodejnu na Černém Mostě, zaznamenalo rostoucí zájem o obě nové služby. Bonami Kurýra, tedy dopravu vlastními vozy s dodatečnými službami, tak rozšiřuje i do Středočeského kraje a do Bratislavy. Dodávková flotila rozvážející nadrozměrné produkty teď obslouží 50 procent poptávky po přepravě tohoto typu. Další novinka, teprve měsíc otevřená prodejna, společně s Bonami kurýrem a osobním odběrem zboží tvoří přes 50 procent veškerých objednávek.

“Vzhledem k nebývalému rozjezdu obou služeb jsme urychlili expanzi vlastní dopravy a v současné chvíli spouštíme celý Středočeský kraj a Bratislavu včetně okolí. Velkou motivací je pro nás zkrácení doby doručení s nabídkou dvouhodinových doručovacích slotů a snížení rizika poškození zboží. Od Bonami kurýra si slibujeme ještě lepší zákaznický komfort,” uvedl Pavel Vopařil, CEO Bonami. Klíčovým benefitem jsou podle něj co nejpřesnější časová okna pro zákazníky, ale i lepší kontrola poslední míle a kvality celé služby, kterou může Bonami po celou dobu sledovat, a v případě jakéhokoliv problému jej okamžitě řešit. Tento model Bonami spustí na všech klíčových trzích, tedy kromě Prahy a Bratislavy také v Budapešti.

Služba Bonami Kurýr rozváží zejména nadrozměrné zásilky z centrálního skladu v Jenči u Prahy. Zajistí dopravu (už od druhého dne po objednání), výnos do patra, základní montáž i odvoz a ekologickou likvidaci starého nábytku a obalů.

Do nového omnichannel konceptu zapadla i teprve měsíc otevřená kamenná prodejna na Černém Mostě, která slouží jak pro klasický prodej, tak výdej objednaného zboží či nové objednávky, se již nyní prokázala jako žádaný doplněk on-line prodeje.

“Z enormního zájmu o prodejnu, dokonce i v současné situaci, jsme překvapeni. Zákazníci si tu totiž nejen vyzvednou či zakoupí zboží, ale na místě objednávají další produkty. Kombinace prodeje online a off-line se tedy ukazuje jako trefa do černého,” dodal Pavel Vopařil a dodává, že díky úspěšnému spuštění první prodejny budou následovat v rychlém sledu i další v Čechách a na dalších trzích, kde Bonami působí. Do konce roku chce otevřít 5 prodejen.

(lan)

Foto: Bonami

spinner