Kia představuje modernizovaný model Ceed

Kia představuje modernizovaný model Ceed

15.7. – Nový design se dotkl tří ze čtyř karosářských variant – Hatchback, Sportswagon a ProCeed Moderní ztvárnění karoserie dává více prostoru ke zviditelnění nového loga značky Kia Ceed přináší ucelenou a pokrokovou modelovou řadu s elektrifikovanými pohony a novými službami pro vozidla s konektivitou včetně on-line aktualizací.

Kompletní přepracování přední partie a další modernizace exteriéru dodávají vozu sportovní a dynamický vzhled s omlazeným, výrazným a moderním designem Snazší cestování než kdy dříve díky nejmodernějším asistenčním systémům ADAS a špičkovým pohonům vččetně výkonných jednotek s technologií Smartstream a mild- i plug-in hybridních ústrojí.

Ceed, nejprodávanější řada vozů značky Kia, si pro modelové provedení 2021 připravila výrazná moderní vylepšení vč. dynamických a sportovních prvků designu. Pětidveřový hatchback, sportovní kombi i karosářské provedení ‚shooting brake‘ s plánovaným zahájením prodeje ve 4. čtvrtletí odhalí zcela přepracovanou přední partii, záď s novými sportovně pojatými detaily, litá kola v novém stylu a svěží odstíny karoserie i barevná provedení interiéru. V reakci na poptávku zákazníků i nejnovější odvětvové trendy se v rámci modelové řady objevují i nová hnací ústrojí a převodovky.

(lan)

Foto: Kia

spinner