Veletrhy a výstavy

Autotec 2004

Letošní autotec se nesl ve znamení rozšíření Evropské unie

Letošní jubilejní, již 10. veletrh užitkových vozidel Autotec, který se na brněnském výstavišti uskutečnil ve dnech 5. až 9. června, se nesl především ve znamení vstupu České republiky do Evropské unie.

Ing. Antonín Šípek pro DN

„Český automobilový průmysl je v Evropské unii již řadu let“

Letošní jubilejní, desátý ročník brněnského veletrhu užitkových vozidel Autotec se koná v době, kdy jeho spolupořadatel – Sdružení automobilového průmyslu ČR – slaví patnácté výročí svého založení.

Z historie

Autotec hledal svoji současnou podobu několik let

Letošní ročník mezinárodního veletrhu Autotec je jubilejní – veletrh slaví desáté výročí svého založení. Než dospěl k současné podobě s vysokou prestiží a přesně vyprofilovanou skupinou návštěvníků i vystavovatelů, prošel zajímavým vývojem.

Veletrhy 2004

Stavební veletrhy Brno 2004

Komplex Stavebních veletrhů Brno 2004, který se uskutečnil v dubnu v Brně, se stal největší přehlídkou stavebnictví a navazujících oborů ve střední a východní Evropě. Jeho nosným tématem bylo rozšíření Evropské unie.

Slovo pořadatele

Slovo pořadatele

Duben je pro mne osobně už několik let spjat nejen s velikonočními svátky, ale také se začátkem stavební sezony. I když leckde ruch na staveništích ožívá o něco dříve, jakýmsi skutečným neoficiálním zahájením jsou již několik let Stavební veletrhy Brno.

Německo

Eurocargo 2004 představí nejmodernější logistické postupy

Na 15. ročníku mezinárodního odborného veletrhu nákladní dopravy, logistiky a telematiky Eurocargo 2004 představí vystavovatelé ve dnech 25. až 27. května na výstavišti v německém Kolíně nad Rýnem rozsáhlou nabídku produktů a služeb ze všech úseků zásobovacího řetězce.

Maďarsko

První maďarský logistický veletrh otevře brány

Pouhé čtyři dny po vstupu Maďarska do Evropské unie – ve dnech 4. až 6. května – se v Budapešti uskuteční první ročník středo- a východoevropské výstavy a konference o spedici, logistice a řešeních pro zásobovací řetězce.

IMHX 2004

Birminghamský veletrh manipulační techniky získává tradici

Ve dnech 2. až 4. března se v anglickém Birminghamu uskutečnil mezinárodní veletrh manipulační a skladovací techniky a logistiky IMHX 2004. Po úspěchu prvního ročníku v roce 2001 letos veletrh přilákal na 300 vystavovatelů z několika zemí a více než patnáct tisíc návštěvníků.

Ruská federace

TransRussia 2004 představí mezinárodní dopravní projekty

Moskevský sportovní komplex Olympijskij bude ve dnech 23. až 26. března hostit další ročník veletrhu a konference TransRussia. Prestižní akce se mimo jiné zúčastní ministři dopravy, železnic a námořní plavby Ruské federace i dalších zemí Společenství nezávislých států, delegace Evropské komise, představitelé Světové celní organizace, Světové banky, Evropské banky pro obnovu a rozvoj, Evropské investiční banky a Euro-asijského svazu dopravy.

Itálie

Transpotec-Logitec otevře brány opět v dubnu příštího roku

Přípravy devátého ročníku veletrhu Transpotec-Logitec 2004, který se uskuteční ve Veroně od 22. do 25. dubna, jsou v plném proudu. Cílem pořadatelů je vyrovnání a možná i překročení rekordní účasti posledního ročníku v předloňském roce, kdy se na vyprodané výstavní ploše areálu (150 tisíc m2) představilo 845 vystavovatelů.

spinner