Veletrhy a výstavy

Partnerskou zemí veletrhu a kongresu #railtec2007 bude Maďarsko

Německo

Mezinárodní železniční veletrh a kongres #railtec2007 bude letos již pošesté ve dnech 12. až 14. listopadu hostit porúrské průmyslové centrum Dortmund. Letos mu jeho pořadatelé vetkli do štítu tři „I“ – internacionalismus, interakci a interdiscipli­naritu.

Vše o dopravní telematice. Kde? Na ITS Prague ’07!

ITS Prague ’07

Výměna informací mezi odbornou veřejností a zástupci průmyslu, státní správy, samosprávy a vysokého školství s důrazem na praktické dopady dopravní telematiky na bezpečnost, životní prostředí a ekonomiku je hlavním cílem výročních konferencí ITS Prague.

V Lázních Bohdaneč v květnu počtrnácté o IDS

Institut Jana Pernera

Čtrnáctý ročník semináře Integrované dopravní systémy uspořádá ve dnech 14. až 16. května v hotelu Technik v Lázních Bohdaneč Institut Jana Pernera (IJP) ve spolupráci s Ministerstvem dopravy ČR.

Hannover v dubnu ovládnou technické inovace

Hannover Messe 2007

Třináct samostatných mezinárodních veletrhů současně přivítá ve dnech 16. až 20. dubna německé město Hannover. Odborné akce pod značkou Hannover Messe představí technické inovace a aktuální trendy z téměř všech oblastí průmyslu a technologií.

Mnichov se připravuje na další ročník Transport logistic

Transport logistic

Nejnovější logistické koncepce a poslední novinky pro pozemní, leteckou i vodní dopravu nabídne návštěvníkům z řad laické i odborné veřejnosti mezinárodní veletrh logistiky, telematiky a nákladní a osobní dopravy Transport logistic 2007.

Logistika je již nedílnou součástí strojírenské výroby

48. mezinárodní strojírenský veletrh

Brněnské výstaviště v září přivítalo 48. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV). Veletrh slavnostně zahájil prezident Václav Klaus, který v zahajovacím projevu zdůraznil dlouhou tradici domácího strojírenství.

V listopadu v Birminghamu o nových trendech konstrukce autobusů

Velká Británie

Autobusový trh se připravuje na jeden z největších vrcholů letošní sezony – veletrh a konferenci Euro Bus Expo, které bude od 7. do 9. listopadu hostit výstaviště NEC v Birminghamu ve Velké Británii.

Výrobci se v Hannoveru postavili za zavedení souprav EuroCombi

IAA Hannover

Více než kdykoli dříve mohou být spokojeni pořadatelé právě skončeného 61. ročníku největší evropské přehlídky užitkových vozidel Internationale Automobilausste­llung – IAA Nutzfahrzeuge.

Nákladním vozidlem roku 2007 nizozemský DAF XF 105

IAA Hannover

Napětí na večeru motoristických novinářů, na němž se minulý týden v předvečer zahájení veletrhu Internationale Automobilausste­llung – IAA Nutzfahrzeuge v Hannoveru udělovaly ceny pro nejlepší užitková vozidla roku, se dalo téměř krájet.

„MSV opět největším technologickým veletrhem ve střední Evropě“

48. mezinárodní strojírenský veletrh

Od 18. do 22. září bude brněnské výstaviště patřit 48. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu a jubilejnímu, 5. mezinárodnímu veletrhu obráběcích a tvářecích strojů IMT.

spinner