Společnosti IVECO BUS a INDCAR podepsaly smlouvu na výrobu minibusů Daily

Společnosti IVECO BUS a INDCAR podepsaly smlouvu na výrobu minibusů Daily

20.4. - Dne 29. března podepsaly společnosti IVECO Bus a INDCAR partnerskou smlouvu na výrobu nízkopodlažních minibusů pod značkou IVECO, které budou na trh uvedeny pod názvem Daily Access.

IVECO Bus, který je se svojí řadou Daily klíčovým hráčem v sektoru minibusů, se rozhodl spolupracovat s INDCAR, známou karosářskou firmou v odvětví, na vývoji a výrobě nové řady zaměřené výhradně na městskou a příměstskou dopravu.

Daily Access, jako součást městské řady IVECO BUS, bude k dispozici především ve verzi na zemní plyn, kompatibilní s biometanem, aby uspokojila narůstající potřeby veřejných dopravních podniků a podpořila je tak při přechodu na nové zdroje energie.

Řada Daily Access, kterou IVECO Bus uvádí na trh, bude nabízena v několika verzích včetně souvisejících služeb celé řady IVECO. Zákazníci tak budou moci využívat výhod integrovaných řešení výrobce a také nové nabídky telematiky IVECO ON, která přináší to nejlepší v oblasti výkonu, kvality a celkových nákladů na vlastnictví.

První dodávka je plánována na začátek roku 2022.

(lan)

Foto: IVECO

Na snímku zleva doprava Stéphane Espinasse, IVECO Bus Brand Leader, Gaël Queralt, výkonný ředitel INDCAR, a Gauthier Ricord, IVECO Bus Light Business Line

spinner