​FlixBus chystá novou linku z Prahy do Teplic a začne s posilováním provozu

​FlixBus chystá novou linku z Prahy do Teplic a začne s posilováním provozu

6.3. - Autobusový dopravce FlixBus spustí od 10. dubna novou linku z Prahy do Teplic. Dopravce navíc začne v následujících dnech postupně navyšovat spojení na tuzemských linkách na předcovidovou úroveň, v dubnu pak přibudou i další spoje do zahraničí. Nová linka z Prahy do Teplic je první novou vnitrostátní linkou dopravce po pandemii koronaviru. Autobusy budou mezi oběma městy jezdit bez zastávek. FlixBus nasadí celkem šest spojů denně každým směrem, každý den v týdnu.

Dopravce plánuje také postupně navyšování spojů na dalších už zavedených linkách. V domácím provozu se dopravce chce vrátit na úroveň před vypuknutím pandemie covid-19 do 1. května. První obnovené spoje FlixBus chystá už tuto neděli. Více spojů bude jezdit například na linkách z Prahy do Brna, Plzně, Liberce, Českých Budějovic a Českého Krumlova, Karlových Varů, Chomutova a Mostu.

Během dubna chce FlixBus v posilování spojů pokračovat, mělo by se týkat už i mezinárodních linek. Dopravce během letošního roku počítá s návratem k číslům před pandemií.

(čtk)

Foto: LAN

spinner