​Na Dni s ICOM v Jihlavě si návštěvníci budou moci vyzkoušet jízdu s Mercedesem

​Na Dni s ICOM v Jihlavě si návštěvníci budou moci vyzkoušet jízdu s Mercedesem

30.4. – Společnost ICOM transport pořádá v sobotu 20. května pro veřejnost akci „Den s ICOM v Jihlavě: Přijďte si zajezdit s Mercedesem,“. Návštěvníci si při této příležitosti budou moci v areálu ICOM transport vyzkoušet řízení autobusu či kamionu. Budou si moci také prohlédnout autorizovaný servis Mercedes-Benz a vystavená vozidla.

Areál bude od 10.00 hodin otevřen zástupcům médií, měst a různých partnerských institucí, později od 11.00 hodin bude přístupný i široké veřejnosti.

Návštěvníci se mohou těšit na prohlídku vozidel, autorizovaného servisu Mercedes-Benz, a hlavně na řízení autobusu či tahačů. Vyzkoušet si práci řidiče autobusu či kamionu může pod dohledem profesionálů každý s řidičským oprávněním skupiny B. Jízda proběhne po vyznačené trase uvnitř areálu.

Venku v areálu budou vystaveny nejen vozy modrobílé flotily, ale k vidění bude i oblíbený historický autobus Praga z roku 1947 a také novinky od Mercedes-Benz v podobě tahačů a osobních aut. A jako jeden z prvních provozovatelů v České republice představí ICOM transport i plně elektrickou verzi nákladního auta eActros.

„Den s ICOM se těší každoroční hojné účasti návštěvníků, kteří si pod dozorem našich profesionálů mohou vyzkoušet své dovednosti na vyznačené trati. Milovníci techniky si mohou prohlédnout modely našich vozů a náš servis z blízka. K dispozici budou i naši zaměstnanci, kteří zodpoví zvídavé otázky návštěvníků,“ uvedla předsedkyně představenstva Kateřina Kratochvílová.

(lan)

Ilustrační foto: ICOM transport

spinner