Leo Express přidává spoje na Slovensko

Leo Express přidává spoje na Slovensko

3.6. - Vzhledem k rostoucímu zájmu cestujících navyšuje Leo Express počet spojů na Slovensko na dvojnásobek. Spoje vyjedou ve čtvrtek, pátek a neděli na Slovensko a následně zpět, a to hned dvakrát denně. K zakoupené jízdence navíc dostanou zaregistrovaní cestující 50 leo kreditů, za které si mohou na palubě zakoupit občerstvení. V příštím týdnu bude spuštěn prodej jízdenek na autobusovou linku do Chorvatska. V zahraničních destinacích pak na cestující čekají nové zážitky zprostředkované společností OutdoorTrip.

Ve čtvrtek, pátek a v neděli vyráží Leo Express ne s jedním, ale hned se dvěma spoji na Slovensko, a následně i zpět. Reaguje tak na rostoucí zájem cestujících a zlepšující se epidemiologickou situaci. Zájem cestujících se zvýšil také ve spojitosti s umožněním cestování na Slovensko již po první dávce očkování s odstupem 22 dnů.

Ke každé mezinárodní jízdence dostanou nyní cestující zaregistrovaní ve věrnostním klubu Smile Club po nástupu na vlak „kapesné“ 50 leo kreditů na nákup občerstvení. Díky tomu si mohou zpříjemnit cestu něčím například kávou, muffinem nebo třeba zmrzlinou z palubního menu. Tato nabídka se týká pouze cestujících na trase Česko - Slovensko a zpět, akce trvá do 14. června 2021 včetně.

Leo Express ve svých tuzemských i zahraničních destinacích také zahájil spolupráci se společností OutdoorTrip, která zprostředkovává nabídky zážitků od vstupů na památky až po ty adrenalinové. Po zakoupení jízdenky online cestující dostanou možnost vybrat si zážitek na OutdoorTrip s exkluzivní slevou 5 %. Cestující si tak v Česku i na Slovensku mohou svou cílovou destinaci užít ještě o něco více.

Vzhledem k zájmu cestujících bude v příštím týdnu spuštěn také prodej jízdenek na autobusovou linku do Chorvatska. První spoj vyjede 26. června, poslední pak 3. září. Nástupními místy v Česku bude Praha, Brno a Mikulov. Výstupní místa linky v Chorvatsku budou Zadar, Biograd Na Moru, Vodice, Šibenik, Split, Omiš, Baška Voda a Makarská. Cena zpáteční jízdenky se bude pohybovat okolo dvou tisíc korun. Na palubě budou dodržována hygienická opatření dle platných nařízení, prostory autobusu budou dezinfikovány.

(pav)

Foto: Leo Express

spinner