transport logistic 2013

Stánek „Gateway Hamburg“ v Mnichově nabídne prezentaci široké nabídky služeb

Stánek „Gateway Hamburg“ v Mnichově nabídne prezentaci široké
nabídky služeb

PRAHA (10.5.) – Na 50 firem přístavního, dopravního a logistického hospodářství z Hamburku a metropolitního regionu Hamburk se bude prezentovat od 4. do 7. června pod jednou střechou stánku „Gateway Hamburg“ na transport logistic 2013 v Mnichově, který je největším světovým logistickým veletrhem.

Pestrá nabídka odráží širokou paletu hamburského univerzálního přístavu a logistického stanoviště: zastoupeny budou kontejnerové terminály, terminály pro hromadný substrát a univerzální zboží, rejdařství a liniové agentury, železniční dopravci, přepravci, balení kontejnerů, celní deklaranti, experti na nebezpečné zboží, chemikálie a životní prostředí, instituce pro další vzdělávání a mnoho dalších. Výstavní stánek, který společně připravil Hafen Hamburg Marketing s logistickou iniciativou Hamburk se nalézá v centru haly B3 (stánek 209/310). Celkem se očekává účast přes 1900 vystavovatelů z celého světa.

Zároveň se začátkem transport logistic 2013 přichází Hafen Hamburg Marketing s novým portálem pro skladový, překladový a dopravní servis „PORTlog“ online. Nástroje online budou veřejnosti představeny na veletržním stánku. Další významnou událostí budou „Besedy na Gateway Hamburg“, při kterých dojde během celé doby konání veletrhu na rozhovory u kulatého stolu na aktuální témata se zástupci přístavního a logistického hospodářství, místní správy a politiky.

Stánek „Gateway Hamburg“ se bude rozkládat na 950 metrech čtverečních, mimo jiné zde budou zastoupeny vlastními stánky i Hamburská přístavní správa (HPA), Hamburg Hafen und Logistik AG (HHLA) a skupina BUSS Group GmbH & Co. KG. Stánek „Gateway Hamburg“ patří svou plochou k největším na tomto mezinárodním odborném veletrhu.

Pražské zastoupení Hafen Hamburg Marketing pořádá ve středu 5. června od 12:00 do 13:00 hodin na stánku Hafen Hamburg Marketing tradiční neformální setkání se zákazníky z České a Slovenské republiky, tzv. „Czech and Slovak Day“.

spinner