​Společnost Schmitz Cargobull přiblížila novinky, které představí v září na veletrhu IAA Transportation 2024 v Hannoveru

​Společnost Schmitz Cargobull přiblížila novinky, které představí v září na veletrhu IAA Transportation 2024 v Hannoveru

20.6. - Společnost Schmitz Cargobull představí v září na veletrhu IAA 2024 své novinky pod mottem "Delivering Performance". Pro návštěvníky má připravená efektivní dopravní řešení, která zákazníci mohou využít ke zlepšení výkonnosti svého vozového parku a k optimalizaci celkových provozních nákladů. Nové produkty, které budou k vidění v Hannoveru, společnost představila odborným novinářům minulý týden na tiskové konferenci ve svém výrobním závodě skříňových nástaveb ve Vredenu.

Se svým integrovaným portfoliem vozidel a služeb nabízí společnost Schmitz Cargobull zákazníkům komplexní ucelená řešení z jedné ruky. Představená produktová a servisní řešení zaručují spolehlivou přepravu zboží a dat, zvyšují spolehlivost a efektivitu přepravy a také zlepšují dostupnost a provozní dobu vozidel. Podporují transparentnost v rámci dodavatelského řetězce a plánování dopravy zaměřené na budoucnost a pomáhají zvyšovat udržitelnost silniční dopravy díky vysoké palivové účinnosti.

Odborné centrum a výrobní závody společnosti Schmitz Cargobull ve Vredenu

V závodě ve Vredenu vyrábí přibližně 2 000 zaměstnanců chladírenské skříňové návěsy pro přepravu s řízenou teplotou a suché zboží a také přepravní chladicí jednotky Schmitz Cargobull S.CU. Továrna Schmitz Cargobull ve Vredenu získala za své inovativní nápady a výrobní postupy spolu s působivými výrobky řadu ocenění. V současné době probíhají rozsáhlé investice do rozšíření kapacit závodu. Cílem je vytvořit digitální, automatizovanou továrnu s vysokými standardy kvality a rozmanitou nabídkou variant pro maximální využití kapacity. Na ploše 4 500 m2 vzniká nová montážní hala s automatizovanými výrobními systémy. Díky rozšíření továrny bude Schmitz Cargobull v budoucnu schopen vyrábět až 80 chladicích vozů denně ve dvousměnném provozu. Společnost Schmitz Cargobull rovněž investuje do svého "Cargobull Event Campus", místa pro pořádání akcí a školení, které se nachází přímo vedle areálu společnosti.

Přibližně dva kilometry od výrobních závodů skříňových návěsů se v závodě Vreden-Gaxel vyrábějí přepravní chladicí jednotky Schmitz Cargobull S.CU. Cargobull Cool GmbH & Co. KG je dceřinou společností společnosti Schmitz Cargobull AG a byla založena v roce 2012. Její tým přibližně 100 zaměstnanců vyvíjí, testuje a vyrábí konvenční a elektrické přepravní chladicí jednotky, které se používají v chladicích vozidlech Schmitz Cargobull. Více než 20 % chladírenských vozidel Schmitz Cargobull S.KO.COOL je dodáváno s chladicí jednotkou Schmitz Cargobull S.CU.

(lan)

Foto: Schmitz Cargobull

spinner