Kvůli opravám silnice I/57 ve Valašském Meziříčí bude omezen provoz

Kvůli opravám silnice I/57 ve Valašském Meziříčí bude omezen provoz

7.7. - Opravy silnice I/57 ve Valašském Meziříčí na Vsetínsku omezí příští týden provoz na hlavním tahu městem. ČTK to dnes sdělil mluvčí valašskomeziříčské radnice Jakub Mikuš. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) plánuje vysprávky na silnici 15. až 17. července.

Ve čtvrtek a pátek je v plánu frézování vybraných úseků silnice, a to od zatáčky za obcí Jarcová směrem na Valašské Meziříčí až po hranici s okresem Nový Jičín. "Frézovat se má v čase od 17:00 do 22:00," uvedla Dagmar Hermannová z odboru komunálních služeb valašskomeziříčské radnice. V sobotu 17. července budou stavebníci vyfrézované úseky asfaltovat.

Práce se dotknou míst v délce asi 1,3 kilometru. "Přímo ve městě se musí řidiči připravit na omezení na hlavní silnici I/57 pod nemocnicí ve směru na centrum, dále pod školou pro sluchově postižené ve směru na Vsetín a před křižovatkou s ulicí Palackého v obou směrech. Opravou projde také okružní křižovatka mezi hřbitovem a obchodním centrem. Doprava bude v řešených úsecích řízena kyvadlově pomocí semaforů," uvedl mluvčí.

(čtk)

Mapa: ŘSD

spinner