Hoyer obnovuje svůj vozový park 165 tahači DAF XG

Hoyer obnovuje svůj vozový park 165 tahači DAF XG

Společnost Hoyer, přední světový poskytovatel logistických řešení pro kapalné produkty, obnovuje svůj vozový park prostřednictvím 165 tahačů DAF XG 480 4×2. Vozidla, která budou dodána v nadcházejících měsících, se zařadí do provozu po celé Evropě. Všechna vozidla jsou vybavena komplexní sadou nejnovějších pokročilých asistenčních systémů řidiče (ADAS) od společnosti DAF.

Společnost Hoyer, která byla založena v roce 1946v německém Hamburku, je v současné době světovou jedničkou na trhu logistických řešení pro kapalné produkty a působí na všech kontinentech. Společnost nabízí řešení šitá na míru svým zákazníkům v různých odvětvích, včetně přepravy plynu, potravin, minerálních olejů a chemikálií. Společnost Hoyer má zastoupení ve více než 100 zemích. V silniční přepravě se společnost spoléhá na vozový park s více než 1200 vozidly a více než 1700 návěsy, v němž má značka DAF silné zastoupení.

Nové tahače budou umístěny v Německu, Nizozemsku a Polsku a provozovány po celé Evropě. Rudolf Schumacher, ředitel správy vozového parku pro tuzemskou silniční přepravu Hoyer Group v Evropě, je velmi potěšen, že jeho společnost nahrazuje část vozového parku vysoce efektivním a mnohokrát oceněným modelem DAF XG.

„Tato spolehlivá vozidla jsou vybavena nejnovějšími, špičkovými bezpečnostními systémy a také poskytují řidičům luxusní a pohodlné prostředí. Skutečnost, že tato vozidla mohou jezdit na paliva HVO, podporuje naši ambici přispět k udržitelnější budoucnosti, protože nám ve společnosti Hoyer záleží na budoucích generacích. Provoz na paliva HVO snižuje emise uhlíku až o 90procent od zdroje ke kolům. S touto novou řadou vozidel DAF budeme poskytovat svým zákazníkům výjimečné služby – tím nejlepším způsobem pod značkou Hoyer,“ uvedl Rudolf Schumacher.

Nejvyšší úroveň zákaznického servisu

„Společnost DAF je po mnoho let preferovaným dodavatelem společnosti Hoyer. Jsme poctěni, že tento globální lídr v oblasti vysoce kvalitních řešení přepravy si vybral naši řadu DAF XG, aby zajistil včasné dodávky svým zákazníkům,“ uvedl Bart Bosmans, ředitel marketingu a prodeje a člen představenstva společnosti DAF Trucks.

(lan)

Foto: DAF Trucks

spinner