F TRUCKS posiluje obchodní tým a rozšiřuje služby

F TRUCKS posiluje obchodní tým a rozšiřuje služby

9.6 - FORD TRUCKS patří mezi značky, kterým se dařilo na evropském trhu v posledních 12 měsících růst a upevňovat tržní podíl. V České republice můžeme mezi úspěchy řadit i posílení obchodního týmu a rozšíření služby o vlastní profesionální servis.

Od začátku roku působí ve společnosti F TRUCKS, která značku FORD TRUCKS v České republice reprezentuje, obchodní ředitel Štefan Krajči. Zkušený manažer přijal nabídku a zodpovídá za rozvoj obchodní strategie a budování zákaznického portfolia značky FORD TRUCKS.

„Nákladní Fordy jsem sledoval již delší dobu a vidím v nich obrovský potenciál. Český trh je velmi konkurenční, ale s modelem F-MAX vidím mnoho zajímavých příležitostí. Design, technologie i poprodejní služby odpovídají požadavkům českých zákazníků a v některých parametrech své konkurenty významně předčí“, shrnuje Štefan Krajči hlavní atributy, kvůli kterým nabídku na pozici obchodního ředitele přijal. Prostředí těžkých nákladních vozidel mu rozhodně není cizí. Dlouhou dobu pracoval pro skupinu Volvo Group, jak v České republice, tak i na Slovensku. „V době mého nástupu byly karty pro letošní rok z velké části rozdány, ale díky kvalitním týmu obchodníků a kolegů z poprodejních služeb a díky produktu s vynikajícími celkovými náklady vlastnictví a zázemí stabilní akcionářské struktury významně překonáme obchodní výsledek loňského roku“, netají se s ambicemi Štefan Krajči.

„Důležité je, že máme stále k dispozici výrobní kapacitu a jsme schopni uspokojit zákazníky, kteří najednou potřebují vyměnit vozidla či rozšířit vozový park ještě v průběhu druhého pololetí. Další pozitivní zprávou pro české dopravce je start oficiálního importéra značky FORD TRUCKS v Německu a s tím spojený rozvoj autorizovaných servisů plnících všechny standardy značky FORD TRUCKS“, doplnil informace o vývoji ve výrobě a rozvoji evropské sítě Štefan Krajči.

Obchod společnosti F TRUCKS se opírá jak o vlastní tým obchodních zástupců, tak o smluvní partnery, kteří se zároveň věnují servisní činnosti. Nelze zapomínat ani na společnost AUTO IN, která je akcionářem společnosti F TRUCKS a zároveň také jedním z největších prodejců osobních a užitkových vozidel Ford v ČR.

Společnost F TRUCKS také rozšiřuje své služby o vlastní servisní zázemí, které se nachází v areálu TIR Centra ve Strančicích, na exitu 15.

(pav)

Foto: F TRUCKS

spinner