NHL zavítá do Prahy a značka ŠKODA bude u toho

26. září 2022
Ve dnech 7. a 8. října sehrají zámořské týmy San Jose Sharks a Nashville Predators dva vzájemné zápasy na ledové ploše pražské O2 arény v rámci NHL Global Series 2022. Značka Škoda jako dlouholetý partner ledního hokeje využije této výjimečné příležitosti k marketingové aktivaci nejen v místě konání obou duelů, ale i v rámci tzv. NHL Fan Tour ve vybraných městech na území Česka.

V dresu San Jose Sharks by se měli představit i dva čeští hokejisté – útočník Tomáš Hertl a obránce Radim Šimek. „Kanadsko-americká NHL je nejznámější a nejkvalitnější hokejovou soutěží na světě a její zastávka v České republice bude velkým svátkem nejen pro hokejové fanoušky,“ řekl vedoucí marketingu Škoda Auto Česká republika Libor Šedivák a dodal: „jako dlouhodobě stabilní partner ledního hokeje jsme při této příležitosti připravili řadu aktivit, které do dění zapojí naše autorizované partnery a fanoušky. Rád bych všechny pozval do Škoda Hokejového Parku přímo u O2 arény v Praze i na NHL Global Fan Tourpo českých městech, kde se mimo jiné soutěží o skvělé ceny.“

Roadshow NHL Global Fan Tour začala 19. září v Litoměřicích a pokračovala 21. září v Hodoníně. Zakončí ji 2 zastávky v Praze – 30. září na Náměstí Republiky a 1. října u nákupního centra Metropole Zličín. Tam všude mohou zájemci soutěžit o vstupenky na oba zápasy. Šance vyhrát poslední volné lístky i další hodnotné ceny se naskytne ještě těsně před každým zápasem díky Škoda Golden Goal ve Škoda Hokejovém Parku, který bude před O2 arénou otevřen 7. a 8. října od 17 hodin.

Nejprestižnější hokejová soutěž světa NHL se zájemcům snaží zprostředkovat všechny její emoce. Vizibilitu během zápasů zajistí reklamní prostory na ledové ploše, mantinelech, LED obrazovkách a dalších místech. Značka ŠKODA bude vidět také v živém přenosu na území České republiky, kde se využije tzv. virtuální grafiky vystavených vozů.

V rámci NHL Global Series 2022 však nebudou přítomny pouze sériové produkční vozy značky Škoda. Hvězdami Škoda Hokejového Parku i jednotlivých destinací NHL Global Fan Tour se totiž stanou speciály upravené v duchu dvou soupeřících týmů. Jmenují se Škoda Prediaq a Škoda Sharyaq a svým okázalým vzezřením jistě vtáhnou fanoušky do atmosféry NHL. Na první pohled jde o vskutku impozantní kreace, ale na ten druhý už každý pozná osvědčené základy. Prediaq vychází z SUV modelu Kodiaq, zatímco Sharyaq nezapře elektromobil Enyaq iV. Oba názvy si ovšem Škoda Auto nechala zaregistrovat jako ochranné známky u Úřadu průmyslového vlastnictví ČR, což může naznačovat určité souvislosti s ohledem na budoucnost.

spinner