LogEx Logistics zajistí doprovodné vozy na Tour de France

15. června 2024
Spediční společnost LogEx Logistics bude jako jediná česká firma díky vítězství ve výběrovém řízení na prestižních cyklistických závodech Tour de France zajišťovat doprovodné vozy, které budou vybaveny regály a servisními potřebami. LogEx Logistics vnímá možnost být součástí těchto celosvětově sledovaných závodů velmi prestižně.

LogEx Logistics má s vysláním doprovodných vozů na Tour de France bohaté zkušenosti. „Doprovodné vozy na Tour de France zajišťujeme už posedmé. Klademe vždy důraz na výběr řidičů, kteří musí být schopni skvěle komunikovat. Samozřejmě to musí být i zdatní řidiči, aby se mohli bez problémů bezpečně pohybovat s dlouhými vozy i v serpentinách,“ uvedl Marek Botka, strategický ředitel společnosti LogEx Logistics.

Dodal, že společnost LogEx Logistics nechala udělat na míru i schůdky k vozům. „Velký důraz klademe na přípravu výjezdu, kdy musí být garantovány například včasné dojezdy. Vše musí být i v souladu s podmínkami bezpečnosti práce. V rámci přípravy myslíme také na dodržení zásad AETR, tedy na bezpečnostní přestávky,“ řekl Marek Botka.

„Nákladní vozy sice pojedou až za pelotonem, takže nebudou v přímých záběrech televizních stanic, nicméně pro nás jde o velmi prestižní záležitost, kterou využíváme v rámci marketingové komunikace. Jsme česká firma a je to pro nás velká čest. Těší nás, že to velmi pozitivně vnímají i naši zákazníci,“ řekl.

(lan)

Foto: LogEx Logistics 

spinner