​Rail Cargo Logistic posiluje svůj vozový park o 50 nových vagonů na obilí (Tagnpps 95 m3) od společnosti Ermewa

​Rail Cargo Logistic posiluje svůj vozový park o 50 nových vagonů na obilí (Tagnpps 95 m3) od společnosti Ermewa

22.3. - Ermewa dosáhla dalšího růstu pro svého zákazníka Rail Cargo Logistic, s.r.o., dceřinou společnost Rail Cargo Austria, dodávkou 50 vagonů na obilí. Zbrusu nové vozy, které vyrobila Tatravagonka Poprad, byly společnosti RCL dodány hned po jejich výrobě - úvodní várka v prosinci, zbývající v únoru. Vozy bude společnost RCL používat po celé Evropě, od Balkánu až po severní Německo.

Tyto vozy Tagnpps o objemu 95 m3, které jsou speciálně navrženy pro přepravu zemědělských produktů citlivých na vlhkost, jako je obilí a podobné sypké zboží, jsou vybaveny ochrannými opatřeními, jako je otevírací střecha a čtyřsegmentové klapky pro vysypání do železničního centra. Všechny vozy jsou vybaveny zařízením GPS.

"Jsme vděční za spolupráci s obchodním partnerem, jakým je společnost Ermewa, která nám umožnila získat tak žádané vozy, jež hrají klíčovou roli v rozvoji našeho strategického růstu a posilování našeho postavení na trhu. Naše vzájemná spolupráce významně přispívá k našemu dalšímu rozvoji," říká Pavel Fojtík, generální ředitel společnosti Rail Cargo Logistic, s.r.o.

"S Rail Cargo Logistics nás pojí důvěra a dlouholetá spolupráce a jsme rádi, že můžeme jim a jejich dceřiným společnostem dodávat rozsáhlý vozový park různých typů vozů. Na skutečnost, že si nás společnost RCL vybrala jako svého dodavatele obilních vozů číslo jedna, jsme obzvláště hrdí," uvádí Bernard Hoffman, obchodní ředitel společnosti Ermewas pro region DACH.

O společnosti Rail Cargo Logistics

Rail Cargo Logistics, s.r.o., se sídlem v Brně je mezinárodní železniční spediční společnost, která se specializuje na logistiku přepravy zemědělských produktů prostřednictvím ucelených vlaků. Její hlavní služby zahrnují další logistickou podporu. Jako dceřiná společnost skupiny Rail Cargo, člena OBB a druhého největšího poskytovatele logistiky železniční nákladní dopravy v Evropě, je společnost s 5 877 zaměstnanci schopna denně provozovat 1 230 vlaků.

O společnosti Ermewa:

Ermewa je evropským lídrem v oblasti pronájmu železničních vozů. Společnost rovněž zajišťuje údržbu, opravy a provoz prostřednictvím své evropské sítě certifikovaných dílen a partnerů. Díky svým 45 000 železničním vozům, určeným k přepravě nebezpečných i nebezpečných kapalin, plynných, sypkých a diverzifikovaných všeobecných nákladů včetně potravinářských a nepotravinářských výrobků, oslovuje všechny segmenty.

Se sítí 18 poboček v Evropě poskytuje Ermewa průmyslovým podnikům, železničním podnikům a speditérům sortiment více než 120 různých typů železničních vozů.

Od roku 2010 je společnost certifikovanou společností ECM (Entity in Charge of Maintenance). Je držitelem certifikátu EcoVadis (zlatá medaile) za své výkony v oblasti společenské odpovědnosti firem.

Ermewa je dceřinou společností společnosti Streem, jednoho z předních světových hráčů v oblasti pronájmu nákladních železničních vozů a cisternových kontejnerů.

Další informace: www.ermewa.com.

(lan)

Foto: Ermewa

spinner