Eurowag poděkoval nadílkou těm, kteří skutečně vozí dárky

6. prosince 2023
Společnost Eurowag, přední evropský poskytovatel integrovaných řešení v oblasti komerční silniční dopravy, i letos v rámci pravidelné adventní kampaně symbolicky poděkoval profesionálním řidičům, pro něž patří Vánoce k nejnáročnějším obdobím v roce. Na čerpací stanici Eurowag v Rozvadově 4. a 5. prosince rozdával jídlo, pití a také drobné dárky.

Motto letošní akce znělo Dárky neumí létat. Vy doručujete, my vás podporujeme. Každý, kdo se zastavil na stánku v Eurowag – Rozvadov Truck Park a Rozvadov II. Truck Park, dostal zdarma jídlo a pití. Řidiči si mohli vybrat z menu zahrnujícího horkou frankfurtskou polévku a dva druhy klobás s pečivem, k pití bude k dispozici horký čaj, káva či limonáda. Jako poděkování měl pak Eurowag (nejen) pro své zákazníky připravenou malou pozornost.

„Akcí chceme poděkovat jak našim zákazníkům, tak všem profesionálním řidičům. Navzdory tomu, co vyprávíme našim dětem, jsou to totiž ve skutečnosti oni, kdo se stará, abychom pod vánočním stromečkem měli dárky. Často kvůli tomu dokonce sami tráví advent a svátky na cestách. V Eurowagu chceme řidičům toto období alespoň tímto způsobem zpříjemnit,“ řekla Alžběta Frösslová, Head of Marketing Communication.

O společnosti Eurowag

Společnost Eurowag už více než 25 let poskytuje integrované služby mobility a plateb pro mezinárodní dopravní firmy. Ve svém oboru patří k nejrychleji rostoucím společnostem v Evropě. Jejím posláním je zajistit, aby byl provoz milionů nákladních vozidel křižujících Evropu čistší, férový a efektivní. Za tímto účelem nabízí Eurowag svým zákazníkům produkty a služby založené na moderních digitálních technologiích, od plateb za klasické a alternativní palivo, dobíjení elektrických vozidel a platbu mýta přes vracení daní, telematiku a navigace až po paletu finančních služeb či poradenství v oblasti čisté mobility.

Eurowag podporuje inovace i v oblasti filantropie. V rámci projektu Philanthropy and You, jehož se pravidelně účastní ¾ zaměstnanců společnosti, dostává každý ze zaměstnanců Eurowagu individuální rozpočet na dobročinnost a také naprostou důvěru v tom, jak s penězi naloží. Projekt už inspiroval několik dalších velkých IT korporací k podobné aktivitě. Více informací je uvedeno na: www.eurowag.com/cz.

(lan)

Foto: Eurowag

spinner