​HoppyGo spolupracuje s Woltem, kurýři si na rozvoz mohou půjčit auto z carsharingu

​HoppyGo spolupracuje s Woltem, kurýři si na rozvoz mohou půjčit auto z carsharingu

18.3. - P2P carsharing HoppyGo nově spolupracuje službou Wolt, která svým kurýrům umožňuje zápůjčku vozidelna platformě HoppyGo. Kurýři Woltu díky tomu nepotřebují na rozvoz vlastní auto, a navíc mohou čerpat i jednorázový bonus a exkluzivní slevu na každou další zápůjčku včetně standardních dlouhodobých zvýhodnění HoppyGo. Velkou výhodou pro řidiče Woltu je také možnost využití tzv. “dynamické kapacity”, kdy kurýr za auto platí pouze během dní, kdy jej skutečně využívá.

Rozvoz jídel zaznamenal během posledního roku mimořádný nárůst a využívají ho jak firmy k zajištění stravování zaměstnanců, tak jednotliví zákazníci. Rostoucí poptávka po rozvozu se dotkla i kurýrní služby Wolt, která rozváží jídla z restaurací, pomáhá tak jejich majitelům ustát krizové období a kurýrům přináší možnost výdělku. Spolupráce s HoppyGo podporuje myšlenku cirkulární ekonomiky formou sdílené mobility, kdy vyjde vstříc řidičům Woltu bez vlastního vozu a současně přinese výdělek také pronajímatelům aut HoppyGo.

„Řidiči Woltu nemusí vlastnit auto, aby mohli vydělávat. Stačí si na HoppyGo vybrat z více jak 2 tisíc aut a ihned začít rozvážet. Zápůjčka vozů je dnes už dostupná jak cenou, tak i možností výběru vozidla po celé ČR. Vzájemná spolupráce přináší pomoc nejen kurýrům, kteří nemají vlastní auto, a potažmo majitelům restaurací a obchodů, ale i pronajímatelům nejlevnějších aut na HoppyGo, která by se jinak tolik nevyužila. Každý pronajímatel bude zároveň dopředu informován, že vůz bude využíván pro účely rozvozu jídla, takže pokud by nesouhlasil, může zápůjčku jednoduše odmítnout,” uvedl Robin Švaříček, CEO HoppyGo.

(lan)

Foto: HoppyGo

spinner