​RegioJet otevře na pražském hlavním nádraží již třetí prodejní místo

​RegioJet otevře na pražském hlavním nádraží již třetí prodejní místo

13.11. - O více než 40 procent vzroste oproti současnosti počet dálkových spojů, které bude RegioJet vypravovat od nového jízdního řádu. Ten vstoupí v platnost v neděli 10. prosince. Vlaky RegioJet zamíří nově z Prahy do Vídně, Opavy a dalších míst v České republice a na Slovensku – na devět spojů v každém směru vzroste počet vlaků RegioJet mezi Prahou a Brnem.

V souvislosti s nárůstem počtu spojů a také s nárůstem počtu cestujících za více než 6 let provozu vlaků RegioJet chystá dopravce také rozšíření svých prodejních kapacit na pražském hlavním nádraží. Ještě do konce roku plánuje otevření již třetího prodejního místa – v zóně prodeje jízdenek a služeb pro vlakové cestující na Hlavním nádraží v Praze – tam, kde má již dvě stávající prodejní místa.

Nové prodejní místo bude mít tři prodejní pozice a nabídne také menší čekárenskou zónu určenou pro zákazníky. Samozřejmostí bude možnost připojení k internetu zdarma a prodej kompletního portfolia jízdenek RegioJet – jak pro vlakové tak i autobusové spoje. V souvislosti s otevřením dalšího prodejního místa přesune RegioJet na pražské hlavní nádraží také uskladnění ztrát a nálezů a zlepší tak dostupnost těchto věcí pro své zákazníky.

RegioJet prodává většinu svých jízdenek – přibližně 70 procent - on-line přes internet nebo mobilní aplikaci. Přesto je stále velká část zákazníků, kteří upřednostňují osobní kontakt a asistenci ze strany prodejce při nákupu jízdenky. Čekárenské prostory prodejních míst RegioJet využívají cestující také při čekání na odjezd svého spoje.

Kromě pražského hlavního nádraží otevírá své nové prodejní místo RegioJet také na nádraží v Břeclavi, kde byl prodej jízdenek doposud dostupný prostřednictvím tzv. mobilního prodejce odbavující cestující před odjezdem vlaku.

(tj)

spinner