​Nová pobočka společnosti cargo-partner v Mexiku

​Nová pobočka společnosti cargo-partner v Mexiku

11.7. - Mezinárodní poskytovatel logistiky pokračuje v rozšiřování své globální sítě a otevřel novou pobočku v Mexico City, aby byl blíže tamním klientům a partnerům. Tým společnosti cargo partner v Mexiku nyní svým zákazníkům v této zemi nabízí kompletní portfolio služeb letecké, námořní a silniční přepravy, včetně řešení typu door-to-door z a do USA.

Díky přetrvávajícím logistickým omezením, nahromadění objednávek a zpoždění v globálních dodavatelských řetězcích stále více společností z celého světa hledá poskytovatele logistiky schopné nabídnout specializovanou lokální podporu. Aby společnost cargo-partner uspokojila potřeby některých svých klíčových zákazníků v Mexiku a zajistila rychlé a flexibilní služby, znovu rozšířila svou globální síť a otevřela plně funkční pobočku v Mexico City.

Tým společnosti cargo-partner v Mexico City nabízí komplexní portfolio služeb letecké, námořní a silniční přepravy včetně celního odbavení pro dovoz i vývoz. Společnost navíc plánuje zřídit místní emergency desk poskytující nepřetržitou dostupnost pro vysoce časově náročné zásilky.

Společnost založila své první zastoupení v Mexiku, ve městě Puebla, již v září 2021 formou agenturního zastoupení a kanceláře na podporu klíčových zákazníků, která sloužila jednomu z jejích důležitých zákazníků z automobilového průmyslu. Novou kanceláří v Mexico City nyní společnost cargo-partner rozšiřuje tuto lokální podporu na všechny své zákazníky, kteří v zemi působí.

Luis Gomez, jednatel společnosti cargo-partner v Mexiku, přiblížil motivaci, která k tomuto kroku vedla: „Po zřízení kanceláře ve městě Puebla pro jednoho z našich hlavních klientů jsme si brzy uvědomili, že chceme i na tomto trhu poskytovat stejně kvalitní a praktické služby také našim dalším zákazníkům. Vzhledem k velkému obchodnímu potenciálu Mexika coby 15. největší ekonomiky světa jsme se rozhodli otevřít plně funkční pobočku ve městě Mexico City, abychom byli blíže našim zákazníkům, poskytovatelům služeb a potenciálním zaměstnancům.“

Služba typu door-to-door do a z USA

Nová kancelář v Mexico City těží také ze stávající sítě společnosti cargo-partner v USA, jednom z největších obchodních partnerů Mexika. Tým společnosti cargo-partner v USA bude hrát zásadní roli při zajišťování vyzvednutí a doručení v logistice poslední míle, služeb next-flight-out a také urychlených kamionových zásilek pro časově náročné přepravy. Kromě toho společnost cargo partner i nadále úzce spolupracuje se svou sítí agentů a partnerů po celé Jižní Americe na dalším rozvoji svých služeb do a z Brazílie, Chile, Kolumbie, Ekvádoru, Kostariky, Panamy a dalších strategicky významných zemí v regionu.

Mezi nejvýznamnější obchodní partnery společnosti cargo-partner v Mexiku patří kromě Ameriky také Rakousko, Německo, Maďarsko, Itálie, Španělsko, Čína, Indie, Vietnam a Tchaj-wan. Dovoz a vývoz do a z Mexika se soustřeďuje především na automobilový, elektronický a ocelářský průmysl.

Společnost cargo-partner má v současné době na americkém kontinentu více než 100 zaměstnanců, sedm poboček v USA a zastoupení agentů v Brazílii, Chile a Mexiku. Společnost provozuje dva sklady, a to v Chicagu ve státě Illinois a v Clarksville ve státě Tennessee, každý se skladovou plochou o rozloze 14 000 m².

(lan)

Foto: cargo-partner

spinner