Flotila 165 tahačů DAF XG pro globálního přepravce kapalin HOYER

Flotila 165 tahačů DAF XG pro globálního přepravce kapalin HOYER

24.2. - Společnost HOYER, přední světový poskytovatel logistických řešení pro kapalné produkty, obnovuje svůj vozový park prostřednictvím 165 tahačů DAF XG 480 4×2. Vozidla, která budou dodána v nadcházejících měsících, se zařadí do provozu po celé Evropě. Všechna vozidla jsou vybavena komplexní sadou nejnovějších pokročilých asistenčních systémů řidiče (ADAS) od společnosti DAF Trucks.

Společnost HOYER, která byla založena v roce 1946 v německém Hamburku, je v současné době světovou jedničkou na trhu logistických řešení pro kapalné produkty a působí na všech kontinentech. Nabízí řešení šitá na míru svým zákazníkům v různých odvětvích, včetně přepravy plynu, potravin, minerálních olejů a chemikálií. HOYER má zastoupení ve více než 100 zemích. V silniční přepravě se společnost spoléhá na vozový park s více než 1 200 vozidly a více než 1 700 návěsy, v němž má značka DAF silné zastoupení.

Bezpečné a udržitelné nákladní vozidlo

Nové tahače budou umístěny v Německu, Nizozemsku a Polsku a provozovány po celé Evropě. Rudolf Schumacher, ředitel správy vozového parku pro tuzemskou silniční přepravu HOYER Group v Evropě, je velmi potěšen, že jeho společnost nahrazuje část vozového parku vysoce efektivním a mnohokrát oceněným modelem DAF XG.
„Tato spolehlivá vozidla jsou vybavena nejnovějšími, špičkovými bezpečnostními systémy a také poskytují řidičům luxusní a pohodlné prostředí. Skutečnost, že tato vozidla mohou jezdit na paliva HVO, podporuje naši ambici přispět k udržitelnější budoucnosti, protože nám ve společnosti HOYER záleží na budoucích generacích. Provoz na paliva HVO snižuje emise uhlíku až o 90 % od zdroje ke kolům. S touto novou řadou vozidel DAF budeme poskytovat svým zákazníkům výjimečné služby – tím nejlepším způsobem pod značkou HOYER.“

Nejvyšší úroveň zákaznického servisu

„Společnost DAF je po mnoho let preferovaným dodavatelem společnosti HOYER. Jsme poctěni, že tento globální lídr v oblasti vysoce kvalitních řešení přepravy si vybral naši řadu DAF XG, aby zajistil včasné dodávky svým zákazníkům,“ uvedl Bart Bosmans, ředitel marketingu a prodeje a člen představenstva společnosti DAF Trucks. „Nabízíme nejefektivnější, nejbezpečnější a nejpohodlnější nákladní vozidla na trhu a také plníme závazek poskytovat zákazníkům nejvyšší úroveň služeb. Jsme rádi, že to společnost HOYER reflektuje,“ dodal Bart Bosmans.

(pav)

Foto: DAF Trucks

spinner