Emirates SkyCargo spouští přímé spojení s firmou DB Schenker

Emirates SkyCargo spouští přímé spojení s firmou DB Schenker

17.4. - Emirates SkyCargo, nákladní divize největší mezinárodní letecké společnosti Emirates, spustila přímé spojení se společností DB Schenker, světovým lídrem v oblasti logistických služeb. S využitím digitálních nástrojů společnost Emirates SkyCargo posiluje zákaznický servis, zrychluje a zefektivňuje mezinárodní obchod.

Propojení mezi hostitelem a interním rezervačním systémem společnosti DB Schenker optimalizuje proces rezervace letecké přepravy a umožňuje agentům přímý přístup k letovým řádům, standardním a smluvním tarifním sazbám a dostupným kapacitám společnosti Emirates SkyCargo. Stejně tak získají přístup k rozsáhlé globální síti letecké společnosti, která čítá přes 140 destinací na šesti kontinentech.

Služba bude nejprve spuštěna v Německu, Rakousku a Švýcarsku, poté se rozšíří globálně, což usnadní obchodování na klíčových trzích, včetně Hongkongu, Číny, Singapuru, Indie, Německa a USA. Zpočátku bude služba umožňovat agentům rezervovat běžné náklady, přičemž je naplánováno její postupné rozšíření i o další produkty z multivertikálního portfolia Emirates SkyCargo.

(pav)

Foto: Emirates SkyCargo 

spinner