UPS globálním logistickým partnerem FC Liverpool

20. září 2023
Společnost UPS se stala prvním oficiálním logistickým a přepravním partnerem britského fotbalového týmu FC Liverpool. Obě společnosti budou spolupracovat na rozšíření a zefektivnění globální distribuce produktů v rámci maloobchodních a e-commerce aktivit klubu. UPS, která působí ve víc než 200 zemích světa, nabídne fotbalovému klubu svou rozsáhlou celosvětovou síť, včetně vlastní letecké flotily.

Spolupráce umožní poskytovat zákazníkům lepší nákupní zkušenost a dostat zboží z merchandisingu FC Liverpool do jejich rukou rychleji a efektivněji. „UPS, jako jedna z největších světových společností přináší do našich již tak úspěšných maloobchodních operací bohaté znalosti a zkušenosti. Těšíme se na to, jaký bude mít dopad a jak zlepší zážitky našich fanoušků,“ řekl Ben Latty, obchodní ředitel FC Liverpool.

„Toto partnerství umožní společnosti UPS navázat kontakt s novou zákaznickou základnou po celém světě, a to díky milionům majitelů malých firem fandícími tomuto fotbalovému klubu. A my jsme hrdí na to, že jsme oficiálním logistickým partnerem fotbalového klubu Liverpool," řekl Kevin Warren, ředitel marketingu a zákaznických zkušeností společnosti UPS.

UPS disponuje vlastní leteckou flotilou, 1800 operačními středisky a provozuje téměř 200 tisíc výdejních míst po celém světě. Tím výrazně zjednodušuje mezinárodní přepravu zásilek a zkvalitňuje uživatelskou zkušenost s nákupy ze zahraničí.

(lan)

Foto: UPS

spinner